منطقه ویژه اقتصادی

17 مهر

اجرای طرح روستای شاد درجزیره قشم توسط مدیریت ورزش و جوانان منطقه ازاد قشم

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با آغاز هفته ملی کودک طرح روستای شاد با هدف ارتقای سطح سواد حرکتی کودکان و جلوگیری از فقر حرکتی آنها که به علت بحران شیوع کرونا بسیار تشدید شده است در روستاهای جزیره قشم آغاز شد.

ادامه خبر
13 مهر

تمدید زمان سومین دوره انتخاب روستای پاک جزیره قشم تا 10 آبان ماه

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تمدید زمان اجرای طرح سومین دوره انتخاب روستای پاک در جزیره قشم تا تاریخ 10 آبان ماه خبر داد.

ادامه خبر
12 مهر

لزوم استفاده از ظرفیت های شهر تاریخی لافت در جذب گردشگر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر لزوم استفاده از ظرفیت های تاریخی و ساحلی شهر لافت در جذب گردشگر تاکید کرد.

ادامه خبر
11 مهر

ضرورت رعایت ضوابط دلفین نگری از سوی قایقرانان آب های جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ضرورت رعایت ضوابط دلفین نگری از سوی همه قایقرانان در آب های جزیره قشم از برگزاری کارگاه آموزشی دلفین نگری برای 30نفر از قایقرانان اسکله گردشگری کندالو واقع در جوار روستای دیرستان این جزیره خبر داد.

ادامه خبر
10 مهر

بندر لافت یکی از بنادر تاریخی و دیپلماسی دریایی کشور در سالهای دور بوده است / اجرای طرح روستای پاک، جزیره قشم را آماده میزبانی گردشگران کرده است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بندر لافت دارای ارزش و اعتبار تاریخی بالایی است و باید با یادآوری این جایگاه ویژه برای کودکان و نسل جوان، مسولیت پذیری در رابطه با این میراث تاریخی در نسل های جدید زنده نگه داشته شود.

ادامه خبر
17 شهريور

بازدید سرزده مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
16 شهريور

کلنگ ساخت دو شرکت تولیدی با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال در قشم بر زمین زده شد

کلنگ ساخت دو شرکت تولیدی با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد ریال توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برزمین زده شد.

ادامه خبر
15 شهريور

بازدید از مراحل پیشرفت پروژه چهار بانده سازی محور گیاهدان به رمکان

معاون فنی و امور زیر بنایی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این مجموعه از مراحل پیشرفت پروژه چهار بانده سازی محور گیاهدان به رمکان بازدید کرد.

ادامه خبر
15 شهريور

ورزش در جهت حفاظت از محیط زیست توسط جامعه محلی

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای برنامه جمع آوری بذر حرا توسط انجمن پدل بورد و با همکاری مدیریت ورزش و جوانان، مدیریت محیط‌زیست و مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

ادامه خبر
13 شهريور

راه اندازی روشنایی بلوار ورودی روستای دفاری قشم

روشنایی بلوار ورودی روستای دفاری از سمت مسیر ساحل جنوبی پیرو دستور اکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در راستای ارتقا زیرساخت‌های رفاهی و گردشگری با اعتباری بیش از 7 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
6 شهريور

9.5 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 26.6 میلیارد ریال در یک شهر و دو روستای قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شش قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر سوزا و روستاهای سلخ و تورگان قشم مجموعا به مساحت 9هزار و 540 مترمربع رفع تصرف شد.

ادامه خبر
31 مرداد

دستورات ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع و اتمام 4 پروژه نیمه تمام جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم شامگاه شنبه از چهار پروژه نیمه تمام عمرانی این جزیره در شهر رمکان و روستای جی جیان بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات اجرایی آنها آشنا شد و برای رفع آنها دستورات ویژه ای صادر کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 24

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد