\ متفرقه

متفرقه

20 تير

سیاستگذاری افزایش درآمدها و کاهش هزینه های در سازمان منطقه آزاد قشم / اجرای نظام ارزیابی عملکرد کارکنان سازمان

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست افزایش درآمدها و کاهش هزینه ها به عنوان دو عامل مهم آینده کاری در این سازمان نام برد.

ادامه خبر
19 تير

تحول در پست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم / بنی عامریان سکاندار شد

طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سعید بنی عامریان به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت این سازمان معرفی شد.

ادامه خبر
19 تير

راه اندازی سامانه مشاهده آنلاین تردد خودرو به جزیره قشم

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی سامانه مشاهده آنلاین تردد خودروها از اسکله پهل به جزیره قشم با هدف شفاف سازی عملکرد سازمان منطقه آزاد خبر داد و این موضوع را تحولی بزرگ در ثبت ورود و خروج خودرو به این منطقه دانست.

ادامه خبر
14 تير

رقابت هزار و 459 داوطلب ورود به دانشگاه در شهرستان قشم / دختران جزیره با آمار دو برابری پیشگام ورود به دانشگاه ها

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم گفت: یکهزار و 459 داوطلب قشمی ورود به دانشگاه های کشور روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 تیر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با هم رقابت می کنند.

ادامه خبر
13 تير

افتخاری دیگر برای قشم در مجامع ملی و بین المللی / طرح احیا سازه های تاریخی آبی جزیره نامزد جایزه یونسکو

مدیر اجرایی و دبیر کمیته ی راهبری طرح احیا سازه های تاریخی آبی قشم، از نامزد شدن این طرح ارزشمند جزیره قشم برای دریافت جایزه آموزش برای توسعه پایدار یونسکو در سال 2017 و در سطح جهانی خبر داد.

ادامه خبر
13 تير

آتش سوزی لنج باری در اسکله بهمن قشم/ مهار آتش با فداکاری 7 آتش نشان / کل بار لنج سالم است

صبحگاه یکشنبه یازدهم تیرماه ساعت 7 و 55دقیقه بامداد با مرکز آتشنشانی قشم تماسی مبنی بر وقوع یک آتش سوزی در یکی از لنج های پهلوگرفته در اسکله بهمن و در مجاورت بارانداز اسکله، گرفته می شود ونیروهای جان برکف آتش نشانی با توجه به حساسیت امر چند اکیپ ویژه را به اسکله بهمن اعزام می کنند .

ادامه خبر
30 خرداد

معدوم سازی 2 تُن اجناس تاریخ مصرف گذشته/ پلمپ 4 واحد صنفی متخلف عرضه مواد غذایی در قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از معدوم سازی دو تُن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته که بیشتر شامل گوشت و مرغ فاسد بود، خبر داد.

ادامه خبر
13 خرداد

نماینده شورای شهر قشم: حل مشکلات شهر به مشارکت مردم نیاز دارد

نماینده اول مردم شهر قشم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از مشارکت مردم به عنوان مهمترین گزینه در راستای حل مشکلات شهری نام برد.

ادامه خبر
13 خرداد

نظارت مستمر بر فعالیت اصناف جزیره در ماه رمضان / امحای بیش از 30 قلم کالای تاریخ گذشته در قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از نظارت مستمر بر فعالیت اصناف جزیره در ماه رمضان با هدف کنترل قیمت ها و عرضه اجناس با کیفیت به مردم خبر داد.

ادامه خبر
8 خرداد

توسعه پایدار جزیره قشم با اتکا بر دانش محقق می شود

دبیر اجرایی شورای بورسیه تحصیلی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه پایدار در جزیره قشم با اتکا بر دانش و پرورش استعداد نیروهای نخبه محلی محقق می شود.

ادامه خبر
7 خرداد

اجرای طرح نظارت بهداشت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی قشم / تلاش 7 تیم عملیاتی برای ارتقای سلامت مردم روزه دار جزیره

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: طرح ویژه نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان قشم در ایام ماه مبارک رمضان با جدیت و با هدف حفظ و ارتقای سطح بهداشت و سلامت مردم در حال اجراست.

ادامه خبر
3 خرداد

نخستین مسابقات بازی های رایانه ای دانشجویی در جزیره قشم

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقات بازی‌های رایانه‌ای دانشجویی جام مکران برای نخستین بار در کشور بر روی دو پلتفرم کامپیوتر و کنسول بازی پلی‌استیشن 4 به میزبانی منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
49 - 60 of 106

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد