\ مذهبی

مذهبی

24 ارديبهشت

دیدار با خانواده شهدا، انرژی مضاعفی برای مسوولان جهت خدمت بهتر به مردم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه امامان جمعه شیعه و سنی شهرستان، فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان شهرستانی و سازمانی به مناسبت تبریک عید سعید فطر، با خانواده شهدای شیعه و سنی شهر قشم دیدار کرد.

ادامه خبر
22 ارديبهشت

برگزاری 4 برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت عید سعید فطر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اجرای مجموعه برنامه های فرهنگی و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

ادامه خبر
17 ارديبهشت

تداوم اتحاد مسلمانان برای بازپس گیری قدس شریف به یک ضرورت جهانی تبدیل شده است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس با نام بردن از این روز به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و یادگار ماندگار امام خمینی(ره) رهبر کبیر این انقلاب، بر ضرورت حفظ این یادگار برای رسیدن به اهداف امام خمینی(ره) از جمله رهایی قدس شریف تاکید کرد.

ادامه خبر
15 ارديبهشت

امامان جمعه شیعه و اهل سنت قشم، پرچم وحدت را در جزیره برافراشته نگه داشته اند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امامان جمعه شیعه و اهل سنت قشم، پرچم وحدت را در جزیره برافراشته نگه داشته اند.

ادامه خبر
31 فروردين

برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با حضور 220 شرکت کننده در روزهای هشتم تا دهم اردیبهشت مصادف با پانزدهم ماه مبارک رمضان سالروز میلاد امام حسن(ع) خبر داد.

ادامه خبر
30 فروردين

سیاستگذاری منسجم بر مبنای هویت بومی در راستای ارتقای وضعیت فرهنگی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی منسجم برای سیاستگذاری برمبنای هویت بومی در راستای ارتقای وضعیت فرهنگی جزیره در سال 1400، در شورای مشورتی حوزه فرهنگی قشم خبر داد.

ادامه خبر
30 فروردين

برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و قرآنی قشم در ماه مبارک رمضان

معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، هنری و قرآنی در ماه مبارک رمضان در مراکز و مساجد جزیره با شرایط ویژه و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.

ادامه خبر
30 فروردين

عرضه بیش از 40 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی قرآن کریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از عرضه بیش از 40 هزار عنوان کتاب در حوزه های دینی، قرآنی و دفاع مقدس در قالب برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم در اردیبهشت ماه 1400 خبر داد.

ادامه خبر
25 فروردين

نمود بهار قرآن در سطح شهر قشم

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، میادین، چهارراه ها، خیابان ها و سر در ادارات و سازمان ها در سطح شهر قشم به بنرها و پلاکاردهایی با مضمون سجایا و برکات قرآن کریم و ماه رمضان مزین شده و حال و هوای بهاری در بهار به خود گرفته است.

ادامه خبر
18 فروردين

جمعی از مشاوران و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با خانواده شهید حسین تارک دیدارکردند

برای تکریم مقام شامخ شهدا جمعی از مشاوران و مدیران سازمان منطقه ازاد قشم به نمایندگی از سوی کیهان عباسیان سرپرست این سازمان با خانواده شهید حسین تارک دیدار و ضمن تفقد این خانواده بر تداوم راه شهدا تاکید کردند.

ادامه خبر
15 فروردين

3 خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

نیمه شعبان فرصت معنوی ارزشمند برای ارتباط بیشتر با خالق هستی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی سالروز میلاد امام زمان حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و فرا رسیدن جشن های نیمه شعبان را تبریک گفت.

ادامه خبر
25 - 36 of 59

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد