معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری

3 آذر

آموزش 110نفر از قایق رانان و فعالین گردشگری در جزیره قشم

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای برنامه آموزش بیش از 110 نفر از قایق رانان و فعالین گردشگری حوزه ذخیره گاه زیست کره حرا در روستا و اسکله سهیلی و فراگیری ضوابط و اصول تفرج در این ذخیره گاه از سوی این افراد خبر داد.

ادامه خبر
2 آذر

شرکت 175 دانش آموز در پویش کتاب و کتابخوانی

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دانش آموزان برتر و برگزیده در پویش کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

ادامه خبر
30 آبان

افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی در سازمان منطقه آزاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات و مسئولان شهرستان قشم به مناسبت هفته بسیج درمحل ساختمان معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در روز دوشنبه خبر داد.

ادامه خبر
30 آبان

اساس شکل گیری بسیج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پيامي به مناسبت هفته بسيج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي را اساس شکل گیری بسیج و رمز موفقيت این نهاد انقلابی را اعتقاد راسخ ميليون ها بسیجی به این فرهنگ و ارزش ها دانسته است.

ادامه خبر
27 آبان

کتابفروشان قشمی تقدیر شدند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم عصر پنجشنبه در کتابفروشی‌ها حضور یافت و با اهداء لوح تقدیر از کتابفروشان این منطقه تقدیر کرد.

ادامه خبر
27 آبان

شب‌های فرهنگی روستاهای قشم می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد

مسوول دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شب‌های فرهنگی روستاهای قشم که هر روستا در یک شب به معرفی ظرفیت‌های خود می‌پردازد، می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد.

ادامه خبر
27 آبان

نمایندگان؛ چالش‌های اجرایی مناطق آزاد را به دبیرخانه اعلام کنند / تهاتر در بودجه تنها راهکار ارتقای زیرساخت های مناطق

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و معاونین دبیرخانه در نشستی با حضور جمعی از نمایندگان و اعضای فراکسیون مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی؛ خواستار اعلام مشکلات، چالش‌های اجرایی و دغدغه‌های فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران مناطق آزاد توسط نمایندگان خانه ملت شد تا برای حل و فصل آنها برنامه ریزی و اقدام شود.

ادامه خبر
20 آبان

مشکلات با کمک یکدیگر و حرکت های انقلابی و جهادی حل می شود

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره قشم ضمن بازدید از چند واحد گردشگری و حضور در میان مردم و جوانان روستایی این جزیره بر اهتمام این معاونت در جهت رفع موانع توسعه فرهنگی قشم تاکید و کمک به یکدیگر و انجام حرکت های انقلابی و جهادی را راه حل مشکلات جامعه امروز دانست.

ادامه خبر
19 آبان

راهیابی 6 فیلم هنرمند قشمی به یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه انگلستان

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از راهیابی 6 فیلم هنرمند قشمی به یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه انگلستان (Sessions By Lift-Off Global Network) خبر داد.

ادامه خبر
18 آبان

نشست هم اندیشی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با فعالان گردشگری جزیره قشم

سومین نشست هم اندیشی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با جمعی از فعالان گردشگری جزیره قشم با هدف برنامه ریزی دقیق برای ارتقا سطح خدمات به گردشگران با توجه به افزایش سفرها به این جزیره همزمان با گسترش واکسیناسیون عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

ادامه خبر
17 آبان

مسابقات پرس سینه قدرتی آقایان قهرمانی باشگاه های جزیره قشم برگزار شد

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقات پرس سینه قدرتی آقایان قهرمانی باشگاه های جزیره با حضور 8 تیم خبر داد.

ادامه خبر
15 آبان

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم برگزار شد

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان شهر و هنرمندان جزیره قشم برگزار و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

ادامه خبر
61 - 72 of 337

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد