معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری

18 فروردين

قشم بر بام قهرمانی مسابقات بین المللی یوگای آمریکای جنوبی ایستاد

ستیا نجفی عضو باشگاه آلیک منطقه آزاد قشم با کسب حداکثر امتیاز قهرمان مسابقات بین المللی یوگای آمریکای جنوبی شد.

ادامه خبر
16 فروردين

اختصاص یک میلیارد و 200میلیون ریال سهمیه کتاب به قشم

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اختصاص سهمیه کتاب به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال به عنوان اخرین مرحله از سهمیه سال 99 به این منطقه خبر داد

ادامه خبر
15 فروردين

3 خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

ادامه خبر
10 فروردين

رقابت 24 بازیکن برتر استان هرمزگان در مسابقات تنیس روی میز قشم

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین دوره مسابقات تنیس روی میز قشم در سال 1400و همزمان با نیمه شعبان خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

از گلباران شهر قشم تا بازدید رایگان از سایت های گردشگری جزیره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از گلباران شهر قشم، بازدید رایگان از سایت های گردشگری و ارائه تخفیف برای استفاده از تاسیسات و تفریحات گردشگری جزیره، به مناسبت ایام شعبانیه خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

خدمات مرکز پزشکی خلیج فارس در روستای جی جیان جزیره قشم شبانه روزی شد

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: خدمات بخش اورژانس با هشت تخت در کنار داروخانه بیمارستان خلیج فارس قشم در روستایی جی جیان شبانه روزی شد.

ادامه خبر
8 فروردين

تقدیر از اعضای گروه فنی و اکتشاف هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از اعضای گروه فنی و اکتشاف هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این منطقه آزاد به دلیل تلاش های شان برای شناسایی و اکتشاف مسیر اتصال دهانه های ورودی غار در میدان نمکدان محدوده 3 N در ژئوسایت گنبد نمکی برای نخستین بار در تاریخ معرفی این گنبد، تقدیر کرد.

ادامه خبر
5 فروردين

هماهنگی خدمات سفر در قشم در قالب دیجیتالی به شکل علمی و حرفه ای پیاده شده است

هفتمین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و رییس این ستاد، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر کشور، سید جواد موسوی مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری این وزارتخانه، سهراب بناوند سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هرمزگان و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه ازاد قشم در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
3 فروردين

بررسی آخرین وضعیت 6 پروژه و طرح گردشگری در جزیره قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به همراه قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم و جمعی از روسای کمیته های این ستاد از چندین طرح، پروژه و اماکن گردشگری جزیره با هدف بررسی آخرین وضعیت آنها و رسیدگی به مشکلات شان جهت ارائه خدمات شایسته درایام نوروز بازدید کرد.

ادامه خبر
2 فروردين

اولویت برای ما سلامتی مردم قشم است

نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به ریاست کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مشاوران و مدیران سازمان و روسای کمیته های این ستاد در اولین روز سال نو در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1 فروردين

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از اسکله های لافت و پهل بازدید و با فرماندار شهرستان خمیر دیدار کرد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم مقارن با تحویل سال نو ضمن بازدید از اسکله های لافت و پهل و حضور در فرمانداری شهرستان خمیر مسایل و مشکلات ورود مسافران به بندر پهل را با فرماندار شهرستان خمیر مورد بحث و بررسی قرار داد.

ادامه خبر
30 اسفند

آغاز پویش تولید محتوای فرهنگی با موضوع «احساس تعلق به ایران اسلامی» در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه پویش مردمی تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی با موضوع «احساس تعلق به ایران اسلامی» ویژه جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
229 - 240 of 290

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد