معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری

29 شهريور

ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره به ویژه در حوزه‌های سلامت، ورزش و آموزش تاکید کرد.

ادامه خبر
27 شهريور

برگزاری دوره آموزشی ضوابط محیط‌زیست برای کلوپ‌های غواصی

مدیر محیط‌زیست منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزش ضوابط محیط‌زیست برای کلوپ‌ های غواصی و تفریحات دریایی جزیره خبر داد.

ادامه خبر
22 شهريور

برگزاری دوره آموزشی بَلَد محلی در قشم

سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی راهنمای محلی( بلد بومی) در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
21 شهريور

مشارکت جامعه محلی قشم در حفاظت از ذخیره‌گاه زیست‌کره حرا

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد قشم از مشارکت فعال جامعه محلی و روستانشینان جزیره قشم در حفاظت و توسعه جنگل‌های حرا که به‌عنوان ذخیره‌گاه زیست‌کره شناخته می‌شوند خبر داد.

ادامه خبر
13 شهريور

تولد 24 ایده نوآورانه کسب‌وکار در نخستین هم‌آفرینی قشم

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از خلق و تولد 24 ایده نوآورانه در حوزه توسعه کسب و کارهای محلی و فرهنگی در نخستین هم‌آفرینی جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 شهريور

آغاز به کار قرارگاه تحول اجتماعی در منطقه آزاد قشم / ژئوپارک جهانی قشم به عنوان نمونه ژئوپارک های جهان معرفی شد

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز به کار قرارگاه تحول اجتماعی منطقه آزاد قشم با 9 کارگروه با هدف آسیب شناسی و حل مسائل فرهنگی و اجتماعی جزیره و تبدیل قشم به عنوان الگویی در کشور و جهان اسلام آغاز خبر داد.

ادامه خبر
8 شهريور

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران در قشم افتتاح شد

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون توسعه مدیریت دانشگاه تهران افتتاح شد.

ادامه خبر
31 مرداد

تقدیر از 10 عکاس فعال در حوزه معرفی آداب و رسوم و گردشگری قشم

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری گردهمایی عکاسان فعال در حوزه معرفی آداب و رسوم و گردشگری قشم و تقدیر از 10 عکاس برتر خبر داد.

ادامه خبر
30 مرداد

رویداد "یامال" با هدف توسعه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سلسله رویدادهای مردمی "یامال" پیرامون نوآوری در توسعه ظرفیت‌های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جزیره جهانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 مرداد

آغاز ثبت 5 اثر تاریخی بندر لافت در فهرست آثار ملی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فرآیند ثبت 5 اثر تاریخی بندر لافت در فهرست آثار ملی خبر داد.

ادامه خبر
27 مرداد

مطالبه گری واقعی، راه حل اصلی مشکلات امروز جامعه است / سواستفاده از عنوان مطالبه گری افزایش پیدا کرده است

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مطالبه گری یک واژه مقدس است که با توجه به قدرت بالای آن، متاسفانه شاهد هستیم که سواستفاده از عنوان مطالبه گری در فضاهای مختلف بویژه در فضای مجازی گسترش پیدا کرده است.

ادامه خبر
13 مرداد

گردهمایی بزرگ « احلی من العسل» در شهر قشم برگزار شد / آغاز فعالیت باشگاه دهه نودی های سازمان منطقه آزاد

گردهمایی بزرگ « احلی من‌العسل» با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان و مسئولان شهرستان و با شرکت جمع کثیری از جوانان و نوجوانان و اعضای باشگاه دهه نودی های سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 361

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد