\ نفت و انرژی

نفت و انرژی

7 اسفند

دورخیز قشم برای تامین 320 مگاوات برق جدید

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل فاز دوم نیروگاه پاسارگاد قشم بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی این پروژه را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
30 بهمن

آمادگی تنها هاب پتروشیمی مطالعه شده کشور برای سرمایه گذاری در قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه تنها هاب پتروشیمی مطالعه شده کشور در جزیره قشم ایجاد شده است، گفت: برای سرمایه گذاران داخلی که بخواهند در این هاب سرمایه گذاری کنند، 20 هزار میلیارد تومان اعتبار تامین شده است.

ادامه خبر
29 بهمن

بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم

علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی کیش بازدید کرد و با اقدامات و فعالیت های این سازمان از جمله ایجاد هاب نفت، گاز و پتروشیمی قشم(سلخ) آشنا شد.

ادامه خبر
25 بهمن

مسیر درست قشم برای جذب سرمایه گذاران پتروپالایشگاه‌ها

نگاه ویژه دولت به جزیره قشم در سالهای اخیر موجب رونق جذب سرمایه گذاران حوزه پتروشیمی و پتروپالایشگاهها شده است به گونه ای که از خام فروشی تولیدات پالایشگاه‌ها جلوگیری شود.

ادامه خبر
21 بهمن

قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با تأمین زیرساخت‌ها، قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است.

ادامه خبر
21 بهمن

ایجاد یک سازوکار برای انجام مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاران در مناطق آزاد

علی یدقار مشاور عالی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و پروین فرشچی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم در پنل دوم سومین همایش تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم درحوزه نفت، گاز و پتروشیمی که با عنوان نقش شرکت های دانش بنیان جهت تامین دانش فنی مورد نیاز طرح های نفت، گاز و پتروشیمی منطقه آزاد قشم برگزار شد بر تخصصی سازی مناطق آزاد و ایجاد یک سازو کار برای انجام مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاران در این مناطق تاکید کردند.

ادامه خبر
21 بهمن

هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی دارای طرح های جامع زیست محیطی و بندرصادراتی کشور است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی کشور است که دارای طرح جامع زیست محیطی و طرح جامع بندرصادراتی است.

ادامه خبر
21 بهمن

آغاز فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت در قشم

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت گفت: فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت با سرمایه گذاری 130 میلیون دلاری در قشم آغاز شده است.

ادامه خبر
21 بهمن

زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده است

معاون رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده و از نظر قوانین نیز هم در سطح کلان و هم در زمینه مقررات مناطق آزاد، بسترسازی ها خوب بوده است.

ادامه خبر
21 بهمن

قشم به قطب بانکرینگ جنوب کشور تبدیل می شود

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه نفت و انرژی گفت: استراتژی منطقه آزاد قشم برای تبدیل قشم به قطب بانکرینگ جنوب کشور رساندن 750هزارتن سوخت پاک به کشتی ها در سال با راه اندازی شش اسکله دیگر در منطقه است.

ادامه خبر
21 بهمن

اقدامات مهمی در زمینه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت در سال های گذشته در قشم انجام شده است

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: جزیره قشم به لحاظ موقعیت ژئوپلیتیکی، جغرافیای سیاسی و همچنین ظرفیت‌های درونی، منطقه بسیار مهمی است و در زمینه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت، معدن، کشاورزی، پرورش آبزیان و گردشگری طی سال‌های گذشته کارهای بسیار مهمی در این منطقه انجام شده است.

ادامه خبر
21 بهمن

بزرگترین جزیره خلیج فارس سال 1400 به شبکه گاز ایران متصل می‌شود

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آغاز ساخت خط لوله انتقال گاز از خط لوله هفتم سراسری به قشم، اعلام کرد: تا سال آینده گاز با سرمایه گذاری 25 میلیون یورو و 2000 میلیارد ریالی به بزرگترین جزیره خلیج فارس می رسد.

ادامه خبر
25 - 36 of 40

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد