\ معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

12 خرداد

جذب سرمایه گذار موجب حرکت فزاینده موتور توسعه جزیره می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با تدوین ساز و کارهای مناسب مبتنی بر قانون از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان حاضر در این منطقه پشتیبانی کرد و بستر را برای فعالیت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی فراهم نمود.

ادامه خبر
12 خرداد

دعوت سازمان منطقه آزاد قشم از هلدینگ های بانک ها برای سرمایه گذاری در قشم

در پی تاكيدات علی درویش پور رییس هیات مدیره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبني بر ايجاد تعامل سازنده با بانك ها به عنوان مشاورين و بازوهاي اقتصادي سازمان، نشست شورای بانک های منطقه آزاد قشم به ریاست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور مدیران « گمرک » و « بازرگانی و اصناف » این سازمان و جمعی از روسای شعب بانک های مستقر در این منطقه در محل معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
11 خرداد

دارندگان مجوز اجاره‌داری سازمان منطقه آزاد قشم از پرداخت مالیات معاف می‌شوند

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور مجوز اجاره‌داری برای مالکین واحدهای تجاری و خدماتی باهدف بهره‌مندی از معافیت مالیاتی خبر داد.

ادامه خبر
9 خرداد

دستاوردهای منطقه آزاد قشم در تامین و تولید انرژی در جزیره

افزون بر 14 نماینده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به جزیره قشم ضمن دیدار با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و آشنایی با فعالیت ها و دستاوردهای این سازمان در عرصه سرمایه گذاری و تامین و تولید انرژی از دو واحد بزرگ تامین انرژی نیز در این جزیره بازدید و پیشرفت ها، ظرفیت ها، طرح ها، پیشنهادات و مسائل و موانع تولید انرژی را در این واحدها بررسی کردند.

ادامه خبر
6 خرداد

همکاری شبکه بانکی برای تامین اعتبارات مورد نیاز سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در قشم/بانک سینا متعهد به کمک برای تامین مالی پروژه های عمرانی، اقتصادی و گردشگری جزیره شد

با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و سید ضیا ایمانی، مدیرعامل بانک سینا، تفاهم نامه در راستای جذب سرمایه گذاری و کمک به سرمایه گذاران جهت اجرای طرح های اقتصادی و برقراری و توسعه تعاملات میان دو طرف، به امضا رسید.

ادامه خبر
5 خرداد

تولید 10هزار تن ماهی در دریا در قشم تا پایان سال1400

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تکمیل چرخه پرورش و تولید ماهی در دریا(ماهی در قفس) و تغییر روش های سنتی به صنعتی در قشم؛ ظرفیت قفس های نصب شده در دریا پرورش و تولید حداقل 10 هزار تُن ماهی از این نوع را در این جزیره تا پایان سال 1400 امکان پذیر می سازد.

ادامه خبر
2 خرداد

تامین منابع پایدار با استفاده از شیوه های نوین برای دستیبابی به توسعه متوازن در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای انجام فعالیت های زیرساختی و رسیدن به توسعه متوازن در حوزه های مختلف اقتصادی، گردشگری و... در جزیره نیازمند تامین منابع پایدار و استفاده از شیوه های جدید هستیم.

ادامه خبر
2 خرداد

تامین زیرساخت ها جهت آماده سازی افتتاح ریاست جمهوری با جدیت دنبال شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تامین زیرساخت ها و حل مشکلات مرتبط با پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و... جهت آماده سازی و افتتاح آنها توسط ریاست جمهوری باید با جدیت دنبال شود.

ادامه خبر
1 خرداد

بازرگانان یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره قشم هستند/ گمرک برای تسهیل فعالیت بازرگانان اقدامات لازم را انجام دهد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بازرگانان و تجار یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره هستند و باید مشکلاتی که موجب وقفه در عمل آنها شده، با سرعت پیگیری و مرتفع شود

ادامه خبر
30 ارديبهشت

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

31 پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر
29 ارديبهشت

خودکفایی در تولید با اتکا به نبوغ بومی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور از شرکت تعاونی شناورسازی مدکندآلو قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
29 ارديبهشت

پشتیبانی از روند تولید انرژی در قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور از سه پروژه فعال در صنعت نفت، گاز و انرژی جزیره بازدید کردند.

ادامه خبر
97 - 108 of 157

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد