معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

23 تير

13.1هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 131.5 میلیارد ریال در درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چند قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در منطقه بالاکوه شهر درگهان جمعا به مساحت 13 هزار و 150 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
21 تير

برگزاری دوره آموزشی کتابخوانی به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان درغرب جزیره قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری دوره آموزشی کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان غرب این جزیره با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از ژئوسایت ها به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان خبر داد.

ادامه خبر
19 تير

حرکت پرشتاب جزیره قشم روی ریل توسعه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم دارای ظرفیت های کم نظیر طبیعی و فرصت های بی نظیر اقتصادی است که موجب شده این منطقه به عنوان سرزمین فرصت های طلایی، دارای جایگاه ویژه ای در کشور باشد.

ادامه خبر
19 تير

صدور و تمدید 113 کارت بازرگانی در قشم از ابتدای 1400

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید بیش از 113 کارت بازرگانی در سه ماهه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
17 تير

تایید عملکرد مجمع عمومی طرح تملک دارایی های سرمایه ای سال 1398منطقه آزاد قشم

مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی سازمان منطقه آزاد قشم از تایید عملکرد مجمع عمومی طرح تملک دارایی های سرمایه ای این منطقه آزاد در سال مالی منتهی به 29 اسفند 98، توسط سازمان حسابرسی و شورای عالی مناطق آزاد کشور خبر داد.

ادامه خبر
16 تير

پلمب 17 واحد صنفی متخلف در 3 ماهه اول سال / کاهش شکایات مکتوب از اصناف قشم در فصل بهار

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 2 هزار 100 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی در قشم طی سه ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
15 تير

بیش از 65 هزار مسافر بهار 1400 در فرودگاه قشم تردد کردند

مدیرکل فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم گفت: در سه ماه نخست امسال 65 هزار و 255 مسافر با 860 سورتی پرواز از طریق این فرودگاه تردد کردند.

ادامه خبر
13 تير

شکوفایی صنعت پرورش میگوی قشم در گرو مانع‌زدایی‌ها

صنعت پرورش میگوی قشم با توجه به جذابیت آن برای بخش خصوصی و نیز مجوز سازمان شیلات و استقبال سازمان منطقه آزاد قشم، در آستانه شکوفایی قرار دارد که برای اجرای آن باید برخی مصوبات که مانع این مسیر هستند، بازنگری شود.

ادامه خبر
8 تير

ضرورت برخورد مناسب و ارائه مطلوب خدمات به مسافران در اسکله های مسافری قشم

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه دوشنبه بطور سرزده از بخش های مختلف اسکله مسافری شهید ذاکری قشم بازدید و مسائل و مشکلات هریک از این بخش ها را از نزدیک بررسی و برای حل آنها دستورات لازم به مسئولان ذیربط صادر کرد.

ادامه خبر
8 تير

بهره برداری از اسکله نفتی حرا قشم نقطه عطف توسعه در حوزه نفت و انرژی جزیره است

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم آغاز بهره برداری از اسکله نفتی حرا قشم را نقطه عطفی در فعالیت های توسعه بخشی این سازمان در حوزه نفت و انرژی خواند و گفت: اسکله نفتی حرا قشم، به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین اسکله‌های نفتی در جنوب کشور، ظرفیت تخلیه و بارگیری 14 میلیون و 500 هزار تُن فرآورده‌های نفتی را داراست و با اجرای فاز دوم آن امکان پهلوگیری کشتی‌های نفتی 80 هزار تنی در این اسکله نیز مهیا خواهد شد.

ادامه خبر
2 تير

معرفی "برند قشم" با افزایش کیفیت تولیدات جزیره / سازمان منطقه آزاد قشم باهدف تحقق شعار سال با تمام توان از تولیدکنندگان حمایت می‌کند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با رفع مشکلات و حمایت از تولیدکنندگان، استانداردسازی و افزایش کیفیت محصولات تولیدشده در منطقه، می‌توانیم به معرفی بهتر "برند قشم" بپردازیم.

ادامه خبر
1 تير

تخفیف 20 تا 30 درصدی برای تمدید و صدور پروانه اصناف قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 20 درصدی تمدید پروانه کسب و 30درصدی برای صدور آن به مناسبت روز ملی اصناف در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
61 - 72 of 143

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد