\ معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

1 تير

تخفیف 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت روز ملی اصناف

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم با تبریک روز ملی اصناف به فعالان اقتصادی از تخفیف 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت روز ملی اصناف در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
10 خرداد

احصا ظرفیت‌های اقتصادی قشم در حوزه برون‌مرزی

نشست هم‌اندیشی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر جذب و سرمایه گذاری این سازمان و رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در قشم با روسای شبکه بانکی، شعب ارزی، صرافی‌ها و برخی از فعالان اقتصادی جزیره برگزار شد.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

صدور و تمدید 526 کارت بازرگانی در قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 526 کارت بازرگانی در سال 1400 در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

نمونه‌برداری از 4 هزار و 259 محموله وارداتی در قشم

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: نظارت بر محموله‌های وارداتی از طریق مبادی ورودی، اسکله بهمن و کاوه یکی از مهم‌ترین وظایف این مدیریت است و در سال گذشته 4 هزار و 259 محموله مورد بازرسی قرار گرفت.

ادامه خبر
30 فروردين

تعیین مهلت 30 روزه برای تعویض پلاک خودروها در قشم

رییس اداره شماره‌گذاری و عملیات فنی سازمان منطقه آزاد قشم از تعیین مهلت 30 روزه برای تعویض و الصاق پلاک جدید خودروها در قشم خبر داد.

ادامه خبر
30 فروردين

انجام نزدیک به 10 هزار فرآیند ثبتی در قشم

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت قطعی 9958 فقره تاسیس، تغییر، پلمپ دفاتر، ثبت نام بازرگانان و سایر فرآیندهای ثبتی در سال 1400 در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 فروردين

7 هزار بازرسی از اصناف قشم انجام شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 6 هزار و 993 بازدید و بازرسی از اصناف مختلف قشم در سال 1400 به منظور پیشگیری از تخلف خبر داد.

ادامه خبر
24 اسفند

ثبت آماری 4800 پرونده واردات در منطقه آزاد قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت آماری 4800 پرونده واردات به ارزش بیش از 225 میلیون دلار در این منطقه آزاد خبر داد.

ادامه خبر
3 اسفند

رشد 53 درصدی تردد مسافر در فرودگاه بین المللی قشم

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از رشد 53 درصدی تردد هوایی مسافران در 11 ماهه سال جاری به منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
13 بهمن

ایجاد زیرساخت شهرک های صنعتی قشم در دستور برنامه توسعه 1401 منطقه آزاد قشم قرار می گیرد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز دهه مبارک فجر با صنعتگران و فعالان در واحد‌های صنعتی - تولیدی شهرک های صنعتی منطقه آزاد قشم در محل مدیریت صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد و ضمن شنیدن درد دل ها، گلایه ها، انتقادات و پیشنهادات آنها، نقطه نظرها، دیدگاه ها و راهکارهای خود را برای رفع مشکلات این صنعتگران ارائه کرد.

ادامه خبر
25 دی

تفویض اختیارات حوزه تجهیزات پزشکی به مدیریت غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم

مدیر غذا، دارو و استاندارد سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اختیارات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو به سازمان منطقه آزاد قشم تفویض اختیار شد.

ادامه خبر
24 دی

نگاه جامع به زنجیره تولید و تامین کالا در مناطق آزاد بسیاری از مشکلات را حل می کند / تناقض قوانین در مناطق آزاد تولیدکنندگان را سردرگم کرده است

معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: تعدد بخشنامه ها و دستورالعمل ها و وجود برخی تناقض ها در قوانین موجب سردرگمی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در مناطق آزاد شده است.

ادامه خبر
13 - 24 of 157

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد