\ معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

21 بهمن

هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی دارای طرح های جامع زیست محیطی و بندرصادراتی کشور است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی کشور است که دارای طرح جامع زیست محیطی و طرح جامع بندرصادراتی است.

ادامه خبر
21 بهمن

آغاز فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت در قشم

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت گفت: فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت با سرمایه گذاری 130 میلیون دلاری در قشم آغاز شده است.

ادامه خبر
21 بهمن

زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده است

معاون رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده و از نظر قوانین نیز هم در سطح کلان و هم در زمینه مقررات مناطق آزاد، بسترسازی ها خوب بوده است.

ادامه خبر
21 بهمن

بزرگترین جزیره خلیج فارس سال 1400 به شبکه گاز ایران متصل می‌شود

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آغاز ساخت خط لوله انتقال گاز از خط لوله هفتم سراسری به قشم، اعلام کرد: تا سال آینده گاز با سرمایه گذاری 25 میلیون یورو و 2000 میلیارد ریالی به بزرگترین جزیره خلیج فارس می رسد.

ادامه خبر
20 بهمن

قشم برای تبدیل‌شدن به هاب نفت، گاز و پتروشیمی آماده می‌شود / زیرساخت‌های موردنیاز برای توسعه واحدهای پتروشیمی در قشم فراهم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سیاست و برنامه راهبردی سازمان منطقه آزاد قشم، تسهیل برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی و بخش خصوصی باهدف تبدیل کردن این جزیره به هاب و کانون انرژی در کشور و منطقه است.

ادامه خبر
20 بهمن

آغاز به کار سومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری قشم در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی

سومین همایش تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری قشم در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی امروز با حضور مقامات، مسوولان و صاحب‌نظران این حوزه برگزار می‌شود.

ادامه خبر
19 بهمن

تخفیف 30 و 20 درصدی صدور و تمدید پروانه کسب

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف 30 و 20 درصدی برای صدور و تمدید پروانه کسب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و باهدف حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
18 بهمن

پروانه کسب شرط لازم برای دریافت سهمیه سوخت صنوف مرتبط

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت نفت، تمامی صنوف نیازمند سوخت(نفت و گازوئیل) به شرط داشتن پروانه کسب از سازمان منطقه آزاد قشم می‌توانند مراحل دریافت سوخت را طی کنند.

ادامه خبر
18 بهمن

مجوز ساخت صنایع پتروشیمی در بزرگترین جزیره خلیج فارس صادر شد/ قشم، استعداد تبدیل به هاب پتروشیمی را دارد

معاون وزیر نفت از صدور مجوزهای جدید ساخت و اجرای طرح تکمیل زنجیره ارزش متان در قالب GTPP و GTPX برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در جزیره قشم خبر داد و اعلام کرد: با توجه به دسترسی خوراک، وجود سواحل و آب کافی، موقعیت جغرافیایی و نزدیک‌تر بودن به بازارهای صادراتی، این جزیره پتاسیل تبدیل به کانون جدید توسعه صنعت پتروشیمی را دارد.

ادامه خبر
16 بهمن

صادرات بیش از 75 میلیون دلار انواع کالا از منطقه آزاد قشم

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 75 میلیون و 200 هزار دلار انواع کالا توسط شرکت های تولیدی این منطقه به خارج و داخل کشور تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
15 بهمن

اتصال بزرگترین جزیره خلیج فارس به شبکه گاز ایران

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از اجرای بزرگترین عملیات حفاری افقی جهت‌دار «اچ.دی.دی» جهان برای برای ساخت خط لوله گاز «بندرعباس-لافت-گورزین» با هدف اتصال جزیره قشم به شبکه سراسری گاز و تامین خوراک صنایع پتروشیمی در بزرگترین جزیره خلیج فارس خبر داد.

ادامه خبر
14 بهمن

جنگل‌های حرای قشم ظرفیتی بین‌المللی است

طلای سبز قشم به‌عنوان یکی از عجایب هفتگانه این جزیره زیبا، منطقه‌ای حفاظت‌شده در لیست آثار ملی و طبیعی و زیست‌کره‌ای باارزش بین‌المللی است.

ادامه خبر
145 - 156 of 157

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد