معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

4 اسفند

کسب درآمد پایدار و تسهیل حضور سرمایه گذاران؛ اهم ماموریت های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تسهیل و بسترسازی برای حضور سرمایه گذاران، هدف گذاری جهت کسب درآمد پایدار، مطالعه و تهیه برنامه های جامع اقتصادی، اصلاح برخی ساختارها و رفع موانع تولید مهمترین ماموریت های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان محسوب می شود.

ادامه خبر
2 اسفند

دو انتصاب جدید در بخش معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دو حکم جداگانه، سرپرست جدید معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری و مشاورعالی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پروژه‌های انرژی محور سازمان منطقه آزاد قشم را منصوب کرد.

ادامه خبر
29 بهمن

بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم

علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی کیش بازدید کرد و با اقدامات و فعالیت های این سازمان از جمله ایجاد هاب نفت، گاز و پتروشیمی قشم(سلخ) آشنا شد.

ادامه خبر
29 بهمن

معدوم سازی 1.8 تن مواد خوراکی غیراستاندارد در 10 ماهه سال جاری قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 6 هزار و 757 مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز تجاری و خدماتی در قشم طی 10 ماهه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
28 بهمن

ثبت سفارش 2 هزار و 478پرونده واردات در منطقه آزاد قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال تا پایان دی ماه، بیش از 2 هزار و 478 پرونده به ارزش 178 میلیون دلار در منطقه آزاد قشم ثبت سفارش شده است.

ادامه خبر
25 بهمن

صدور 68 کارت بازرگانی جدید برای فعالان تجاری در 10 ماهه امسال / 26 کارت بازرگانی از ابتدای سال باطل شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تمامی بازرگانان و فعالان تجاری دارای کارت بازرگانی در این منطقه برای ثبت سفارش واردات کالاها می توانند به مدیریت اصناف و بازرگانی مراجعه کنند.

ادامه خبر
21 بهمن

قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با تأمین زیرساخت‌ها، قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است.

ادامه خبر
21 بهمن

ایجاد یک سازوکار برای انجام مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاران در مناطق آزاد

علی یدقار مشاور عالی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و پروین فرشچی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم در پنل دوم سومین همایش تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم درحوزه نفت، گاز و پتروشیمی که با عنوان نقش شرکت های دانش بنیان جهت تامین دانش فنی مورد نیاز طرح های نفت، گاز و پتروشیمی منطقه آزاد قشم برگزار شد بر تخصصی سازی مناطق آزاد و ایجاد یک سازو کار برای انجام مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاران در این مناطق تاکید کردند.

ادامه خبر
21 بهمن

هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی دارای طرح های جامع زیست محیطی و بندرصادراتی کشور است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی کشور است که دارای طرح جامع زیست محیطی و طرح جامع بندرصادراتی است.

ادامه خبر
21 بهمن

آغاز فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت در قشم

مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت گفت: فاز دوم عملیات اجرایی ذخیره سازی 3.5 میلیون بشکه نفت با سرمایه گذاری 130 میلیون دلاری در قشم آغاز شده است.

ادامه خبر
21 بهمن

زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده است

معاون رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: زیرساخت های خوبی برای جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم فراهم شده و از نظر قوانین نیز هم در سطح کلان و هم در زمینه مقررات مناطق آزاد، بسترسازی ها خوب بوده است.

ادامه خبر
21 بهمن

بزرگترین جزیره خلیج فارس سال 1400 به شبکه گاز ایران متصل می‌شود

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران با اشاره به آغاز ساخت خط لوله انتقال گاز از خط لوله هفتم سراسری به قشم، اعلام کرد: تا سال آینده گاز با سرمایه گذاری 25 میلیون یورو و 2000 میلیارد ریالی به بزرگترین جزیره خلیج فارس می رسد.

ادامه خبر
133 - 144 of 153

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد