منابع انسانی

2 اسفند

دوره آموزش تخصصی پدافند سایبری در قشم برگزار شد

دوره آموزش تخصصی دو روزه پدافند سایبری تحت عنوان « مدیریت راهبردی امنیت و پدافند سایبری » از سوی مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری پدافند غیرعامل اداره کل حراست این سازمان با شرکت جمعی از کارکنان سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
26 بهمن

آشنایی با مهارت های ارتباط موثر در محیط کار

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مهارت های ارتباط موثر در محیط کار، با هدف بهبود مهارت های ارتباطی برای نیروهای انتظامات این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
21 بهمن

برگزاری دوره‌ آموزشی «حل تعارض در خانواده» برای کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی مهارت های زناشویی (زوج درمانی و حل تعارض در خانواده) با هدف بهبود مهارت های زندگی خانواده و ارتقا کیفیت زندگی برای کارکنان این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
19 بهمن

دوره‌ آموزشی « رفتار سازمانی » با هدف بهبود مهارت کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

مدیرمنابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌ آموزشی « رفتار سازمانی » با هدف بهبود مهارت افراد و ارتقا کیفیت خدمات و افزایش بازدهی آنها برای کارکنان این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
7 بهمن

منطقه آزاد قشم میزبان برگزاری دوره‌های گردشگری شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های "آشنایی با فرآیندها و رویه‌های اجرایی صدور مجوز تأسیسات گردشگری" و "آشنایی با رویه‌های اجرایی نظارت بر عملکرد تأسیسات گردشگری" باهدف ارتقا دانش این صنعت برای کارکنان سازمان، خبر داد.

ادامه خبر
5 بهمن

کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی کارمندان منطقه آزاد قشم

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه شناخت و کنترل استرس‌های شغلی، باهدف تقویت سلامت رواني کارکنان این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
6 دی

کارگاه آشنایی با مبانی حقوقی پیمان در قشم برگزار شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی حقوقی پیمان برای کارکنان سازمان خبر داد.

ادامه خبر
26 آذر

دوره آموزشی آیین نگارش و مکاتبات اداری کارمندان منطقه آزاد قشم برگزار شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با آیین نگارش و مکاتبات اداری برای کارکنان این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
16 آذر

تصویب 50 پروژه با اعتبار 73 میلیارد ریال در سی امین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیش از 73 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های توسعه ای و جاری با هدف ارتقا خدمات عمومی و گسترش زیرساخت ها در آبان ماه سال جاری، در شورای برنامه ریزی و توسعه این سازمان تصویب شد.

ادامه خبر
3 آبان

برگزاری مصاحبه عمومی و تخصصی از متقاضیان استخدام در سازمان منطقه آزاد قشم

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از انجام مصاحبه متقاضیان استخدام با هدف ارتقا سطح کیفی ارایه خدمات، گسترش رضایتمندی و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
1 آبان

ورود قاطع سازمان منطقه آزاد قشم به موضوع تکریم ارباب رجوع / تا کسب رضایت حداکثری مردم پیش خواهیم رفت

معاون توسعه مديريت سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح چرخش شغلی برای برخی از کارشناسان و روسای ادارات در راستای عمل به منویات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ورود قاطع به بحث تکریم ارباب رجوع در این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
24 مهر

انتصاب سرپرست جدید مدیریت منابع انسانی در سازمان منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی سرپرست جدید مدیریت منابع انسانی این سازمان را منصوب کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 31

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد