\ اجتماعی و سلامت

اجتماعی و سلامت

12 آذر

برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، به دعوت دکتر افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، در جزیره جهانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 آذر

تقدیر از پرستاران شبکه بهداشت و درمان و درمانگاه شهید دارا قشم

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، پرستاران و کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) و درمانگاه شهید دارا قشم با حضور سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر شدند.

ادامه خبر
14 آبان

اجرای طرح خون گیری سیار در شهر درگهان

سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی، ورزش و سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح خون گیری سیار در شهر درگهان خبر داد.

ادامه خبر
29 شهريور

ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره به ویژه در حوزه‌های سلامت، ورزش و آموزش تاکید کرد.

ادامه خبر
2 مرداد

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

ادامه خبر
25 تير

دومین دوره مسابقات رالی خانوادگی قشم برگزار شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین رالی خانوادگی جزیره با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد و با حضور 27 خودرو و 54 شرکت کننده، همزمان با جشنواره تابستانه و دهه ولایت و امامت در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
8 تير

حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در اولویت فعالیت های مناطق آزاد

مشاور امور بانوان دییرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور در سفر به منطقه آزاد قشم گفت: حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در دستور کار و یکی از اولویت های دبیرخانه شورای عالی و مناطق آزاد کشور است.

ادامه خبر
30 خرداد

لزوم توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه معلولان / عرضه محصولات مددجویان بهزیستی در فروشگاه دائمی صنایع دستی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم فراهم كردن زمینه برای توانمندسازی جامعه معلولان و مددجویان در اولویت فعالیت های حمایتی منطقه آزاد قشم دانست که می تواند به رفع فقر و محرومیت در جامعه کمک کند.

ادامه خبر
10 خرداد

توانمندسازی و حرفه آموزی محکومان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مهارت آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی محکومان و زندانیان مساله ای است که با مشارکت عمومی خیرین و سایر دستگاه های دولتی و قوه قضاییه اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
3 اسفند

سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود تمام کاستی‌ها، خوشبختانه کادر درمان در زمینه کنترل بیماری کرونا با قوت عمل کرده و موفق شده است تا اندازه زیادی این بیماری را تحت کنترل درآورد و بسیاری از بیماران را نجات دهد.

ادامه خبر
2 اسفند

شهدای راه سلامت از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیین رونمایی از نامگذاری بلوار شهید طیبه صادقیان شهید راه سلامت درجوار بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم برتکریم جایگاه همه شهدا از جمله شهدای راه سلامت تاکید کرد و گفت: شهدای راه سلامت در حساس ترین شرایط جامعه یعنی دوران کرونا که مردم نیازمند خدمات فوری درمانی بودند از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند.

ادامه خبر
23 بهمن

برگزاری مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در جزیره قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در جزیره قشم خبر داد و گفت: این مسابقات که ویژه دو بخش شهاب و حرا جزیره قشم بود با قهرمانی تیم شهاب سوزا به پایان رسید.

ادامه خبر
1 - 12 of 497

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد