اجتماعی و سلامت

11 اسفند

ثبت نام در سامانه جامع سفرهوشمند شرط سفرهای نوروز 1400 به قشم

نشست اعضای ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا شهرستان قشم با حضور مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم، حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و جمعی از مسئولان ادارات شهرستانی روز دوشنبه در محل فرمانداری شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
5 اسفند

نشست ساماندهی اتباع خارجی شاغل در بازارهای قشم و درگهان برگزار شد

نشست ساماندهی اتباع خارجی در قشم و درگهان با هدف ساماندهی تردد سه چرخه ها و چرخ دستی ها در بازارهای این دو شهر که توسط اتباع خارجی مورد استفاده قرار می گیرند با ریاست حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور جمعی از مدیران و روسای ادارات این سازمان و همچنین برخی از مسئولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی، امنیتی، انتظامی و نظامی شهرستان در محل دفتر مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
17 بهمن

راه اندازی دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان در آینده نزدیک

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: راه اندازی دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان، یکی از رویکردهای مهم سازمان منطقه آزاد قشم جهت ارائه خدمات به ساکنان جزیره قشم است که با پیگیری های صورت گرفته در آینده ای نزدیک محقق می شود.

ادامه خبر
15 بهمن

حفظ سلامت ساکنان جزیره و گردشگران در اولویت قرار دارد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حفظ سلامت ساکنان جزیره و گردشگران مهمترین اولویت در برنامه ریزی های مربوط به کنترل بیماری کرونا در تعطیلات پیش رو و تعطیلات پایان سال است.

ادامه خبر
10 بهمن

"شهر ورزش قشم" در آینده نزدیک راه اندازی می شود / توسعه ورزش همگانی هزینه های درمانی را در آینده کاهش می دهد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مراحل طراحی شهر ورزش قشم به اتمام رسیده و در آینده نزدیک مراحل اجرایی این پروژه با هدف ارتقای ورزش جزیره، کمک به فدراسیون های ورزش های مختلف تیم های ملی و افزایش تندرستی ساکنان و گردشگران در آینده نزدیک آغاز می شود.

ادامه خبر
10 بهمن

قشم، اولین منطقه آزاد در میان شهرهای فعال ایران می شود

تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان منطقه آزاد قشم و فدراسیون ورزش های همگانی کشور در راستای طرح ملی شهر فعال با هدف بوجود آمدن زمینه های مناسب جهت ترویج ورزش های همگانی در جزیره قشم به امضا حمیدرضا مومنی و افشین ملایی رسید.

ادامه خبر
9 بهمن

مدیرعامل، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم جداگانه درمنزل خانواده های شهدای قشم حضور یافتند

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان به مناسبت بزرگداشت روز تکریم مادران شهداء و برای تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، بطور جداگانه با حضور در منزل این خانواده ها ضمن اهداء شاخه های گل و تقدیر و تجلیل از آنها به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

ادامه خبر
2 بهمن

آموزش اصول ایده پردازی و کارآفرینی به 30 دانش آموز قشمی

مدیر مرکز بین‌المللی رشد منطقه آزاد قشم از برگزاری گردهمی جوانه‌های قشم باهدف آشنایی نوجوانان و دانش آموزان با اصول ایده پردازی و کارآفرینی خبر داد.

ادامه خبر
26 دی

اهمیت نقش زنان در پیشبرد وتوسعه جامعه اسلامی

پنجمین نشست بانوان فرهیخته تقریبی استان هرمزگان هم زمان با ایام فاطمیه با حضور مشاور امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی کشور و نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
9 دی

اخذ عوارض در لافت و پهل حق قانونی منطقه آزاد قشم است

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اخذ عوارض از خودروها در لافت و پهل حقوق قانونی سازمان منطقه آزاد قشم است.

ادامه خبر
9 دی

آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قشم برگزار شد

آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، ائمه جمعه اهل تشیع و اهل سنت قشم، جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان، فرماندار شهرستان قشم، تعدادی از مقامات سازمان منطقه آزاد قشم و شهرستان و برخی فرماندهان نظامی و انتظامی استان و شهرستان درمحل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
4 دی

دیدار مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با خانواده دو تن از شهیدان قشم

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه رییس بنیاد شهید شهرستان قشم و مسئول هیات رزمندگان این شهرستان با خانواده دو تن از شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس بازدید و گفتگو کردند.

ادامه خبر
1 - 12 of 327

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد