\ فرهنگی

فرهنگی

6 آذر

رونمایی از کتاب نقاشی های کودکانه «چگاسفلای من» توسط انتشارات دادکین قشم

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مراسم رونمایی کتاب نقاشی های کودکانه از آثار مکشوفه محوطه باستانی و پیش‌ از تاریخی چگاسفلا، با عنوان« چگاسفلای من» توسط انتشارات دادکین قشم در موزه خیمه شب بازی تهران خبر داد.

ادامه خبر
2 آذر

شرکت 175 دانش آموز در پویش کتاب و کتابخوانی

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دانش آموزان برتر و برگزیده در پویش کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

ادامه خبر
2 آذر

امنیت و آرامش امروز کشور مدیون ایثار شهداست

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امنیت و آرامش امروز کشور بیش از هرچیز مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنهاست.

ادامه خبر
30 آبان

افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی در سازمان منطقه آزاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات و مسئولان شهرستان قشم به مناسبت هفته بسیج درمحل ساختمان معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در روز دوشنبه خبر داد.

ادامه خبر
30 آبان

اساس شکل گیری بسیج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پيامي به مناسبت هفته بسيج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي را اساس شکل گیری بسیج و رمز موفقيت این نهاد انقلابی را اعتقاد راسخ ميليون ها بسیجی به این فرهنگ و ارزش ها دانسته است.

ادامه خبر
27 آبان

کتابفروشان قشمی تقدیر شدند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم عصر پنجشنبه در کتابفروشی‌ها حضور یافت و با اهداء لوح تقدیر از کتابفروشان این منطقه تقدیر کرد.

ادامه خبر
27 آبان

شب‌های فرهنگی روستاهای قشم می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد

مسوول دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شب‌های فرهنگی روستاهای قشم که هر روستا در یک شب به معرفی ظرفیت‌های خود می‌پردازد، می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد.

ادامه خبر
27 آبان

نمایندگان؛ چالش‌های اجرایی مناطق آزاد را به دبیرخانه اعلام کنند / تهاتر در بودجه تنها راهکار ارتقای زیرساخت های مناطق

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و معاونین دبیرخانه در نشستی با حضور جمعی از نمایندگان و اعضای فراکسیون مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی؛ خواستار اعلام مشکلات، چالش‌های اجرایی و دغدغه‌های فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران مناطق آزاد توسط نمایندگان خانه ملت شد تا برای حل و فصل آنها برنامه ریزی و اقدام شود.

ادامه خبر
24 آبان

دستور رفع مشکلات جامعه محلی در نخستین روز کاری

دکتر افشار فتح الهی سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین روز کاری خود ضمن بازدید میدانی از بخش های مختلف روستای گوران با اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا دیدار و دستوراتی برای بررسی و رفع مشکلات روستا صادر کرد.

ادامه خبر
20 آبان

مشکلات با کمک یکدیگر و حرکت های انقلابی و جهادی حل می شود

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره قشم ضمن بازدید از چند واحد گردشگری و حضور در میان مردم و جوانان روستایی این جزیره بر اهتمام این معاونت در جهت رفع موانع توسعه فرهنگی قشم تاکید و کمک به یکدیگر و انجام حرکت های انقلابی و جهادی را راه حل مشکلات جامعه امروز دانست.

ادامه خبر
19 آبان

راهیابی 6 فیلم هنرمند قشمی به یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه انگلستان

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از راهیابی 6 فیلم هنرمند قشمی به یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه انگلستان (Sessions By Lift-Off Global Network) خبر داد.

ادامه خبر
15 آبان

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم برگزار شد

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان شهر و هنرمندان جزیره قشم برگزار و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

ادامه خبر
61 - 72 of 598

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد