\ فرهنگی

فرهنگی

20 تير

آغاز فصل نخست جشنواره رضوی در قشم/رقابت 400 حافظ احادیث امام رضا (ع)

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: فصل نخست انتخاب برگزیدگان جشنواره رضوی در قشم با آزمون کتبی در زمینه حفظ چهل حدیث به عنوان بخشی از جشنواره ملی رضوی برگزار شد.

ادامه خبر
31 خرداد

احیای بازی های بومی در غرب جزیره/مسابقات کامچیا، گویا، مالوکا، شیطون ره شتا و دیه پا در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین جشنواره بازی های بومی محلی کودکان غرب جزیره قشم در رشته های کامچیا، گویا، مالوکا، شیطون ره شتا و دیه پا بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه خبر
30 خرداد

واگذاری جشنواره ها و نمایشگاه های قشم به بخش خصوصی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست واگذاری جشنواره ها و نمایشگاه های این منطقه به بخش خصوصی خبر داد.

ادامه خبر
12 خرداد

اعزام پرسنل سازمان منطقه آزاد قشم به مرقد معمار کبیر انقلاب

70 تن از کارکنان بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم با هدف شرکت در آئین بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی روح خدا خمینی کبیر (ره) عازم مرقد مطهر شدند.

ادامه خبر
6 خرداد

توسعه امور فرهنگی – هنری در روستاهای جزیره قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از ایجاد فرهنگسرای روستایی در این جزیره با هدف توسعه امور فرهنگی – هنری در روستاهای این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

حمایت از ایده های برتر هنری در قشم/ اهمیت پرورش استعداد و آموزش هنری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از استعداد ذاتی و آموزش های هنری به عنوان مناسب ترین جایگزین مدرک گرایی این حوزه نام برد و بر حمایت از ایده های برتر هنری در قشم تاکید کرد.

ادامه خبر
28 ارديبهشت

فرش قرمز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم برای هنرمندان جزیره

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: ارتباط صمیمانه خود با هنرمندان توانمند این جزیره را با گستردن فرش قرمز در زیر پای این قشر فرهیخته به اثبات می رسانیم.

ادامه خبر
22 ارديبهشت

صلح و دوستی پیام اصلی تئاتر ایران است/9 هنرمند جزیره قشم تجلیل شدند

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور از ظرفیت والای تئاتر ایران برای انتقال مفاهیم مهم صلح و دوستی به جهانیان به عنوان مهمترین پیام این هنر در کشورمان نام برد.

ادامه خبر
22 ارديبهشت

اعزام 20 امام جماعت مساجد قشم به همایش سفیران آسمانی قم

سرپرست دفتر نمایندگی ستاد عالی کانون های فرهنگی – هنری مساجد منطقه آزاد قشم از اعزام 20 امام جماعت این منطقه به همایش کشوری سفیران آسمانی در شهر مقدس قم خبر داد.

ادامه خبر
7 ارديبهشت

قشم میزبان همایش بین المللی خلیج فارس/حاکمیت بیش از 2500 ساله ایران بر این آبراه بین المللی

دبیر اجرایی همایش علمی و بین المللی خلیج فارس – ظرفیت ها و چالش های پیش روی از برگزاری این گردهمایی مهم با حضور مقامات علمی ایران و چند کشور خارجی در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
5 ارديبهشت

ترویج کتابخوانی در قشم / اهدای 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه های جزیره

مدیرکل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم از برنامه ترویج فرهنگ کتابخوانی در قشم با اهدای بیش از 10 هزار جلد کتاب جدید با 50 عنوان به کتابخانه های سطح جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
2 فروردين

استقبال مسافران نوروزی قشم از توزیع بسته های فرهنگی

رئیس كمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اجرایی خدمات سفرهای قشم گفت: توزیع بسته های فرهنگی این ستاد با اقبال خوب انبوه مهمانان و گردشگران نوروز 95 مواجه شده است.

ادامه خبر
589 - 600 of 601

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد