\ فرهنگی

فرهنگی

16 آذر

معرفی برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از معرفی برگزیدگان نهایی نهمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد قشم با حضور جمعی از مسوولان و اصحاب فرهنگ و هنر خبر داد.

ادامه خبر
12 آذر

رونمایی از بیست جلد کتاب در قشم

در دهمین شب از سلسله برنامه‌های «شهریما» نمایشگاه دستاوردهای مردمی جزیره جهانی قشم در راستای برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی، با تجلیل از نویسندگان قشمی از بیست جلد کتاب نویسندگان رونمایی شد.

ادامه خبر
10 آذر

اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در قشم برگزار می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 آذر

برگزاری نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در برج آزادی تهران / کارگروه برگزاری نمایشگاه های تخصصی در قشم تشکیل می شود

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در تهران خبر داد.

ادامه خبر
9 آذر

"شهریما" تمدید شد

جشنواره دستاوردهای مردمی "شهریما" که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی قشم در حال برگزاریست با توجه به استقبال پرشور مردم و گردشگران تا جمعه 11 آذرماه تمدید شد.

ادامه خبر
8 آذر

جزیره قرآنی قشم نماد وحدت در کشور است

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قرآن موجب وحدت و همدلی در قشم شده و این جزیره را به نماد وحدت در کشور تبدیل کرده است.

ادامه خبر
8 آذر

نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی در جزیره قشم راه‌اندازی می‌شود / ضرورت برنامه‌ریزی برای توسعه ظرفیت‌های قرآنی جزیره

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه‌ریزی برای ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی جزایر خلیج‌فارس با محوریت معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی هنرمندان جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
7 آذر

"شهریما" مکانی برای نوآوری اجتماعی و مشارکت جامعه محلی قشم و 15 استان کشور

مدیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعالان فرهنگی و گردشگری جزیره جهانی قشم و 15 استان کشور در جشنواره دستاوردهای مردمی "شهریما" خبر داد.

ادامه خبر
1 آذر

برگزاری دوره‌های طرح آموزش رایگان هنر در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های طرح آموزش رایگان هنر در راستای شعار تحول و عدالت محوری دولت سیزدهم در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 آبان

نخستین جشنواره دستاوردهای مردمی قشم افتتاح شد/ صنایع بومی افتخاری از دل تاریخ نیاکان ایران‌زمین

نخستین جشنواره دستاوردهای مردمی قشم"شهریما" با حضور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان جزیره افتتاح شد.

ادامه خبر
29 آبان

برپایی جشنواره کتاب هم‌زمان با جشنواره‌های بومی- محلی قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم برپایی جشنواره کتاب هم‌زمان با برگزاری جشنواره شهریما در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
25 آبان

حکم فرمانده پایگاه بسیج سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به‌عنوان فرمانده پایگاه بسیج این سازمان انتخاب شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 601

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد