ژئوپارک

29 تير

رونمایی از مستند « قشم، جزیره پدیده ها »

با توجه به مصوبه ستاد ملی بحران کرونا مبنی بر تعطیلی شش روزه تهران، آیین رونمایی از مستند «قشم، جزیره پدیده ها» (غار نمکدان) که قرار بود روز سه شنبه 29 تیرماه جاری در تهران برگزار شود به روز چهارشنبه ششم مردادماه 1400 موکول شد.

ادامه خبر
27 تير

مستند زمین شناختی «قشم، جزیره پدیده ها» رونمایی می شود

آیین رونمایی از مستند «قشم، جزیره پدیده ها» (غار نمکدان) به عنوان یکی از قسمت های مجموعه «رخساره زمین» با هدف ترویج گنجینه ها و پدیده های ژئوتوریسم ایران روز سه شنبه 29 تیر ماه جاری برگزار می شود.

ادامه خبر
21 تير

برگزاری دوره آموزشی کتابخوانی به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان درغرب جزیره قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری دوره آموزشی کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان غرب این جزیره با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از ژئوسایت ها به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان خبر داد.

ادامه خبر
2 تير

برگزاری کارگاه آموزشی و نشست هم‌اندیشی به مناسبت روز جهانی مقابله با بیابان‌زایی در قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری کارگاه آموزشی و نشست هم‌اندیشی با اعضای سازمان‌های محلی جزیره قشم به مناسبت روز جهانی مقابله با بیابان‌زایی به‌صورت آنلاین خبر داد.

ادامه خبر
31 خرداد

توسعه گردشگری قشم با طرح‌های عمران ساحلی

فاز دوم کمپ پارک جزایر ناز با سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم به وسعت 3.5 هکتار باهدف توسعه فضاهای رفاهی و گردشگری به دست حسن روحانی افتتاح شد.

ادامه خبر
23 خرداد

کسب رتبه سوم نخستین فسیتوال ملی زمین شناسان جوان ایران برای قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از کسب رتبه سوم عکاس و همیار ژئوپارک جهانی قشم در نخستین فسیتوال ملی "زمین شناسان جوان ایران" خبر داد.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

موزه‌ ژئوپارک قشم ظرفیت منحصر بفردی برای جذب گردشگر دارد

موزه‌ استثنایی ژئوپارک قشم ظرفیت منحصر بفرد از تاریخ و طبیعت و جزایر چهارگانه قشم، لارک، هنگام و هرمز برای جذب گردشگران بیشتر در این جزیره است.

ادامه خبر
18 ارديبهشت

ژئوپارک جهانی قشم با کمک جامعه محلی در حفظ میراث فرهنگی جزیره موفق بوده است

عضو هیات علمی دانشگاه با ستایش از اقدامات مدیریت ژئوپارک جهانی قشم درجهت حفاظت از میراث فرهنگی این جزیره گفت: رمز موفقیت این مدیریت دراین خصوص درگیر کردن جامعه محلی قشم با برنامه های آموزشی، ترویجی و حفاظتی خود بوده است.

ادامه خبر
6 ارديبهشت

برندگان مسابقه «زمین پاک من» مشخص شدند

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: به همت مرکز آموزشی ژئوپارک جهانی قشم در غرب جزیره (روستای دولاب) مسابقه «زمین پاک من» برگزار و از شرکت کنندگان در این برنامه تقدیر شد.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

کارگاه آموزشی به مناسبت روز جهانی زمین پاک به صورت مجازی برگزار شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری کارگاه آموزشی به صورت مجازی، توسط این مدیریت به مناسبت روز جهانی زمین پاک با هدف افزایش آگاهی عموم مردم و علاقه مندان خبر داد.

ادامه خبر
18 فروردين

اطلاعات ژئوپارک جهانی قشم در فرهنگنامه کودکان و نوجوانان منتشر شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از انتشار تصاویر و توضیحات مربوط به ژئوسایت های ژئوپارک جهانی قشم در جلد بیستم فرهنگنامه کودکان و نوجوانان خبر داد.

ادامه خبر
8 فروردين

تقدیر از اعضای گروه فنی و اکتشاف هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از اعضای گروه فنی و اکتشاف هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این منطقه آزاد به دلیل تلاش های شان برای شناسایی و اکتشاف مسیر اتصال دهانه های ورودی غار در میدان نمکدان محدوده 3 N در ژئوسایت گنبد نمکی برای نخستین بار در تاریخ معرفی این گنبد، تقدیر کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 143

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد