\ گردشگری

گردشگری

9 آذر

برنامه ریزی برای مرمت قلعه پرتغالی‌ها و قلعه نادری قشم

مهدی زارعی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه‌ریزی برای مرمت قلعه پرتغالی‌های شهر قشم و قلعه نادری شهر لافت خبر داد.

ادامه خبر
7 آذر

کیفیت خدمات باید در شأن ساکنان جزیره و گردشگران باشد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از ظرفیت های فرهنگی و گردشگری شهر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
6 آذر

دره ستاره ها با 33.5هزار بازدید کننده، جذاب ترین ژئوسایت قشم برای گردشگران

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از بازدید 72هزار و918 نفر گردشگر از جاذبه های طبیعی ژئوسایت های جزیره قشم در طول 8 ماه سال 1400 خبر داد و گفـت: در طول این مدت دره ستاره ها با 33هزار و 523 نفر بیشترین و دره تندیس ها با سه هزار و 485 نفر کم ترین بازدید کننده را داشته است.

ادامه خبر
3 آذر

ارتقا کیفیت خدمات سفر در سایه همگرایی مدیریت های سازمان و ارگان های شهرستان

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بر لزوم همگرایی مدیریت های سازمان و ارگان های شهرستان، به منظور آماده سازی جزیره برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران تاکید کرد.

ادامه خبر
27 آبان

شب‌های فرهنگی روستاهای قشم می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد

مسوول دبیرخانه روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شب‌های فرهنگی روستاهای قشم که هر روستا در یک شب به معرفی ظرفیت‌های خود می‌پردازد، می‌تواند الگویی برای سایر نقاط کشور باشد.

ادامه خبر
24 آبان

لافت یک سرمایه ارزشمند برای کشور است

سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم پس از زمین لرزه روز گذشته از شهر تاریخی لافت بازدید کرد.

ادامه خبر
24 آبان

دستور رفع مشکلات جامعه محلی در نخستین روز کاری

دکتر افشار فتح الهی سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین روز کاری خود ضمن بازدید میدانی از بخش های مختلف روستای گوران با اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا دیدار و دستوراتی برای بررسی و رفع مشکلات روستا صادر کرد.

ادامه خبر
20 آبان

مشکلات با کمک یکدیگر و حرکت های انقلابی و جهادی حل می شود

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره قشم ضمن بازدید از چند واحد گردشگری و حضور در میان مردم و جوانان روستایی این جزیره بر اهتمام این معاونت در جهت رفع موانع توسعه فرهنگی قشم تاکید و کمک به یکدیگر و انجام حرکت های انقلابی و جهادی را راه حل مشکلات جامعه امروز دانست.

ادامه خبر
18 آبان

نشست هم اندیشی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با فعالان گردشگری جزیره قشم

سومین نشست هم اندیشی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با جمعی از فعالان گردشگری جزیره قشم با هدف برنامه ریزی دقیق برای ارتقا سطح خدمات به گردشگران با توجه به افزایش سفرها به این جزیره همزمان با گسترش واکسیناسیون عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

ادامه خبر
15 آبان

تداوم بازدیدهای معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از واحدها ی اقامتی جزیره قشم

زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از هتل ها، اقامتگاه های بوم گردی و اسکله های تفریحی با همراهی مدیر گردشگری و کارشناسان این حوزه با هدف بررسی مشکلات، کمبودها خبر داد.

ادامه خبر
13 آبان

شب فرهنگی روستای سهیلی در قشم برگزار شد

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: شب فرهنگی روستای سهیلی شامگاه چهارشنبه با حضور 80 هنرمند از این روستا در فرهنگسرای جزیره این شهر برگزار شد.

ادامه خبر
12 آبان

تنوع نام های جزیره قشم ناشی از وقوع رویدادهای تاریخی پی در پی در جزیره قشم و خلیج فارس است

رییس اداره میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم طی سخنانی در موزه ژئوپارک جهانی قشم، فلسفه و مبانی نام های جزیره قشم و دلایل نامگذاری آنها را در سفرنامه های تاریخی مورد بحث و بررسی قرار داد و با اشاره به تنوع این نام ها، نتیجه گیری کرد که این تنوع، ناشی از وقوع رویدادهای تاریخی پی در پی در این نقطه از خلیج فارس بوده است.

ادامه خبر
49 - 60 of 764

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد