\ گردشگری

گردشگری

13 دی

ژئوسایت های قشم تا پایان هفته جاری تعطیل است

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از تعطیلی ژئوسایت های جزیره در پی بارندگی دوروزه تا پایان هفته جاری خبر داد.

ادامه خبر
6 دی

اقتصاد جزیره قشم با توسعه گردشگری حلال رونق پیدا می کند

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: با توسعه گردشگری حلال و رفع برخی محدودیت های غیر ضروری می توان اقتصاد جزیره را که برای مردم بسیار مهم و حیاتی است، رونق ببخشیم.

ادامه خبر
6 دی

جامعه هتل داران ایران آماده ارتقاء کمی و کیفی خدمات هتلینگ در جزیره قشم است

رییس جامعه هتلداران ایران از آمادگی این جامعه برای ارتقاء کمی و کیفی خدمات هتلینگ در جزیره قشم در صورت قرار گرفتن گردشگری به عنوان یکی از محورهای توسعه خبر داد.

ادامه خبر
5 دی

قشم میزبان مجمع جامعه هتلداران کشور

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم از میزبانی این منطقه آزاد برای برگزاری مجمع جامعه هتلداران کشور خبر داد.

ادامه خبر
5 دی

نخستین دوره آموزشی مدیریت تاسیسات گردشگری در قشم برگزار می شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم از برگزاری نخستین دوره آموزشی عمومی مدیریت تاسیسات گردشگری در جزیره قشم و هنگام خبر داد.

ادامه خبر
24 آذر

رشته گردشگری وارد عرصه آموزش قشم شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم نامه ای با مدیریت آموزش و پرورش بخش شهاب با موضوع حمایت از ایجاد رشته گردشگری و تربیت راهنمای گردشگری در غرب جزیره خبر داد.

ادامه خبر
22 آذر

گردشگری ورزشی قشم در مسیر جهانی‌شدن

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رایزنی و گفتگو با معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال کشور در مورد توسعه گردشگری ورزشی جزیره برای ورود به عرصه بین‌الملل خبر داد.

ادامه خبر
21 آذر

برگزاری شب فرهنگی کووه ای با شرکت 110 صنعت گر و هنرمند روستا در فرهنگسرای جزیره

در پی بازدید دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از فرهنگسرای جزیره و تاکید وی بر ارائه خدمات فرهنگی در این گونه اماکن در راستای انتفاع جامعه محلی و با هدف ایجاد فضایی فعال و با نشاط ، شب فرهنگی روستای کووه ای عصر روز جمعه با حضور 110 نفر از فعالان این روستا در حوزه های مختلف در فرهنگسرای جزیره برگزار شد.

ادامه خبر
20 آذر

فیلم "عطش" از قشم برنده جایزه بزرگ هفدهمین جشنواره بین المللی موبایل فیلم فرانسه شد

فیلم "عطش" به کارگردانی اصغر بشارتی فیلم ساز قشمی برنده جایزه بزرگ و جایزه هیات مدیران آژانس فیلم کوتاه در هفدهمین دوره جشنواره بین المللی موبایل فیلم فرانسه با موضوع صلح با طبیعت شد.

ادامه خبر
13 آذر

آغاز گفتگوها برای ایجاد زائرسرای قشم در مشهد مقدس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رایزنی درخصوص احداث زائرسرای قشم در شهر مقدس مشهد خبر داد.

ادامه خبر
10 آذر

ضرورت همکاری های علمی تخصصی و گسترش روابط منطقه آزاد قشم و سازمان زمین شناسی کشور

سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم در دیدار معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با وی بر ضرورت همکاری متقابل و گسترش روابط فنی، کارشناسی و علمی بین دو سازمان تاکید کرد.

ادامه خبر
10 آذر

38درصد تردد مسافر به جزیره قشم در ماه های مهر و آبان

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم از ورود یک میلیون و 448 هزار و 598 مسافر به جزیره قشم از طریق اسکله ها در طول هشت ماه اول سال 1400 خبر داد که 38 درصد آنها یعنی 552هزار و 43 نفر تنها در دو ماه مهر و آبان وارد جزیره شده اند.

ادامه خبر
37 - 48 of 764

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد