عمرانی

1 فروردين

مسیر تردد گیاهدان و درگهان اصلاح شد

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از اصلاح رمپ مسیر تردد روستای گیاهدان و شهر درگهان خبر داد.

ادامه خبر
29 اسفند

ترمیم و بازسازی 9 المان روستای سهیلی با اعتبار بیش از 2 میلیارد ریال

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از ترمیم و بازسازی 9 المان موجود در روستای سهیلی با هدف توسعه مکان های گردشگرمحور در نقاط غربی جزیره خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

13.6 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 11.1 میلیارد ریال در سوزا و چاهوشرقی قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده شهر سوزا و خارج از محدوده طرح هادی روستای چاهوشرقی جزیره قشم مجموعا به مساحت 13هزار و 626 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
27 اسفند

مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح نظافت عمومی جزیره توسط نیروهای این مجموعه و شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری دهیاران، شوراهای اسلامی روستاها و جمعی از علاقه مندان برگزار شد.

ادامه خبر
26 اسفند

افزایش 100 درصدی ظرفیت سیستم اکسیژن ساز بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در روزهای آتی

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف ارائه خدمات بهتر به بیماران بویژه بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم دستگاه اکسیژن ساز با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال خریداری و هم اکنون در محل بیمارستان موجود بوده در آینده نزدیک نصب و راه اندازی می شود.

ادامه خبر
25 اسفند

نصب علايم ترافيكي و شانه سازي راه های جزیره قشم

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از نصب علايم ترافيكي مسیر بندر کاوه و شانه سازي باند رفت بزرگراه مرکزی با اعتباری بالغ بر50 ميليارد ريال خبر داد.

ادامه خبر
23 اسفند

50 میلیارد ریال اعتبار صرف اصلاح گاردريل های بزرگراه خلیج فارس شد

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از تعمیر و اصلاح گاردريل هاي محور بزرگراه خليج فارس و ميدان درگهان باهدف افزایش ایمنی بزرگراه‌های جزیره خبر داد.

ادامه خبر
20 اسفند

ادامه مسیر توسعه در جزیره

جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از وضعیت پیشرفت چند طرح عمرانی و خدماتی سطح شهر قشم بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

ادامه خبر
18 اسفند

نصب گلدان های صخره ای برای اولین بار در درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای عملیات نصب گلدان های صخره ای در راستای احیای سیما و منظر شهری درگهان خبر داد.

ادامه خبر
16 اسفند

امکان الحاق اراضی به محدوده طرح هادی 21 روستای منطقه ویژه اقتصادی قشم بررسی شد

در راستای اجرای تفاهم‌نامه و همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درخصوص الحاق اراضی خارج از محدوده طرح هادی روستاهای جزیره قشم به محدوده، جمعی از کارشناسان سازمان همراه با رییس فنی و اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم روزهای سه شنبه و چهارشنبه از اراضی مورد نظر در اطراف افزون بر21 روستا واقع در محدوده منطقه ویژه اقتصادی قشم بازدید و امکان الحاق آنها را بررسی کردند.

ادامه خبر
15 اسفند

توزیع رایگان بیش از 2 هزار اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در قشم

همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی آیین نمادین کاشت درخت و تجلیل از کارکنان نمونه فضای سبز، با حضور جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در محل پارک جنگلی گلستان برگزار شد.

ادامه خبر
10 اسفند

تهیه و نصب 50 اصله تیر روشنایی خیابانی جدید با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم و اداره برق این شهرستان

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نصب 50 اصله تیر روشنایی خیابانی از جنس کامپوزیت در بلورهای اصلی شهر قشم با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 300 میلیون ریال خبر داد.

ادامه خبر
145 - 156 of 156

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد