عمرانی

11 ارديبهشت

13 باب خانه معلم در روستاهای جزیره قشم احداث می شود

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم، از آغاز عملیات اجرایی 13 باب خانه معلم در روستاهای جزیره در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم در دولت تدبیر و امید خبرداد.

ادامه خبر
10 ارديبهشت

بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دو پروژه راه سازی و دو شهرک مسکونی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم سحرگاه جمعه دهم اردیبهشت ماه 1400 از دو پروژه راه سازی و دو شهرک مسکونی در روستای طولا و شهر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
10 ارديبهشت

ضرورت تسریع در اجرای پروژه ها و تقویت تعامل با شوراها و دهیاران

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به اتفاق جمعی از معاونان و مدیران این سازمان سحرگاه جمعه دهم اردیبهشت ماه جاری از دو پروژه راهسازی و دو شهرک مسکونی در روستای طولا و شهرقشم بازدید وضمن بررسی آخرین وضعیت آنها برضرورت تسریع اجرای این پروژه ها و تقویت تعامل فعال با شوراهای اسلامی روستاها ودهیاران تاکید کرد.

ادامه خبر
8 ارديبهشت

آغاز عملیات اجرایی باند رفت اتوبان رمکان به گیاهدان

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز عملیات اجرایی زیرسازی و احداث ابنیه فنی باند رفت اتوبان رمکان به گیاهدان به طول 4 کیلومتر خبر داد.

ادامه خبر
7 ارديبهشت

آغاز نهضت راه سازی و تحول در مسیرهای دسترسی قشم

تا پیش از دولت تدبیر و امید کمبود و فرسودگی محورهای مواصلاتی جزیره قشم با مساحت بیش از 1500 کیلومتر مربع و 67 روستا یکی از چالش های پیش روی مردم جزیره به حساب می آمد، برای رفع این چالش در دولت یازدهم نهضت راه و جاده سازی در جزیره قشم آغاز شد و هم اکنون نیز ادامه دارد.

ادامه خبر
6 ارديبهشت

افزایش 7 دستگاه خودرو مجهز آتش نشانی به ناوگان موتوری واحد آتش نشانی منطقه آزاد قشم

علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از هفت دستگاه خودرو آتش نشانی وارداتی به جزیره قشم که به همت این سازمان به ناوگان موتوری آتش نشانی قشم اضافه شده است در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
6 ارديبهشت

بازدید از آخرین وضعیت 5 طرح و پروژه بزرگ زیربنایی قشم

علی درویش پور رییس جدید هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز کاری خود پس از انتصاب به این مقام و با هدف آشنایی با آخرین فعالیت های عمرانی در این منطقه بعد از ظهر یکشنبه از پنج طرح و پروژه بزرگ زیربنایی در محدوده شهر قشم بازدید و از نزدیک مسائل، موانع، ظرفیت ها و راهکارهای مورد نظر متولیان و مجریان هرکدام از طرح ها و پروژه ها را بررسی و درخصوص آنها رهنمودها و توصیه های خود را ارائه کرد.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

آغاز به کار دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم

مدیر فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از خرید و نصب دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، توسط این سازمان با اعتباری نزدیک به 30 میلیارد ریال خبرد داد.

ادامه خبر
29 فروردين

نصب 100 المان شهری در قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت و نصب نزدیک به 100 المان محیطی شهری در قشم در سه سال گذشته خبر داد.

ادامه خبر
23 فروردين

رشد 23 درصدی سرانه فضای سبز در قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 23 درصدی سرانه فضای سبز قشم به ازای هر نفر در دولت دوازدهم خبر داد.

ادامه خبر
17 فروردين

توسعه زیرساخت های بندری قشم با 1600 میلیارد ریال اعتبار

سال های 1392 تا 1400، سال های توسعه زیرساخت های بندری منطقه آزاد قشم با هدف ارتقای سهم این منطقه از صنایع دریایی به ویژه تجارت حمل و نقل دریایی بوده است و در دو دولت یازدهم و دوازدهم، هفت طرح شاخص در حوزه توسعه اسکله ها و بنادر با صرف اعتباری نزدیک به 1600 میلیارد ریال در این زمینه به اجرا درآمد.

ادامه خبر
133 - 144 of 162

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد