\ صنعتی

صنعتی

7 شهريور

سام پترو صنعت قشم، پیشرو در ارائه خدمات فنی و مهندسی / بازطراحی قطعات و بومی سازی دانش روز در قشم

مدیرعامل شرکت سام پترو صنعت قشم، بومی سازی دانش روز در صنایع مربوط به حوزه انرژی در کنار بازطراحی قطعات فنی و مهندسی را راهی برای دستیابی به اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی با کمک جوانان متخصص کشورمان دانست.

ادامه خبر
10 تير

تجلیل از 13 صنعتگر برتر منطقه آزاد قشم هم زمان با روز ملی صنعت و معدن

همزمان با دهم تیر ماه روز صنعت و معدن، 13 تن از صاحبان صنعتی منطقه آزاد قشم با ارائه لوح و تندیس تجلیل شدند.

ادامه خبر
23 دی

قشم پیشگام پرورش میگوی متراکم در ایران / ارزش 25 میلیارد ریالی ذخیرسازی بچه ماهی در شش قفس دریایی قشم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد صنعتی و ویژه اقتصادی در ادامه بازدید های خود از فعالیت های صنعتی قشم از سایت پرورش میگوی متراکم هم دیدن کرد.

ادامه خبر
8 شهريور

نیروگاه خورشیدی در جزیره قشم ساخته می شود / کلنگ زنی نخستین نیروگاه 10 مگاواتی سولاری در شهرک صنعتی تولا

همزمان با آخرین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، کلنگ احداث نخستین نیروگاه خورشیدی (سولار) در شهرک صنعتی تولا با حضور حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به زمین زده شد.

ادامه خبر
26 تير

قشم پیشگام مونتاژ سیستم های پیشرفته آب شیرین کن در جنوب کشور / تولید آب شیرین به روش RO

جزیره قشم با یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس به دلیل ظرفیت های نفت و گاز، فرودگاه بین المللی، اسکله های باری و مسافری، دسترسی آسان به آب های بین المللی و همچنین قوانین و مقررات ویژه مناطق آزاد مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و صنعتی می باشد و در حال حاضر 158 واحد صنعتی در این منطقه مشغول به تولید هستند.

ادامه خبر
18 تير

شکل گیری جامعه بازاریان و فعالان اقتصادی در منطقه آزاد قشم/ تنظیم بازار جزیره با مشارکت فعالان اقتصادی

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جامعه بازاریان و فعالان اقتصادی براساس دستور صریح حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به زودی شکل می گیرد.

ادامه خبر
4 تير

آغاز طرح ساماندهی و سرشماری فعالین اقتصادی جزیره قشم

مدیر اصناف و بازرگانی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح ساماندهی و سرشماری کلیه صنوف و فعالین اقتصادی جزیره قشم به منظور تهیه بانک جامع اطلاعاتی صنوف خبر داد.

ادامه خبر
10 خرداد

علاقمندی اسپانیایی ها برای مشارکت در تولید محصولات گلخانه ای قشم

سازمان منطقه آزاد قشم با نگاهی ویژه به احیای دوباره کشاورزی در این جزیره، اقدامات مهمی از جمله رایزنی با کشورهای صاحب نام در بخش کشاورزی گلخانه ای را طی دو سال گذشته در دستور کار خود قرار داده است.

ادامه خبر
25 ارديبهشت

بهره برداری از 120 استخر پرورش میگو تا پایان امسال

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، خالد نژاد باسعیدو، مدیرعامل شرکت تعاونی مروارید شکیل قشم گفت: تا پایان امسال، یکصد و 20 استخر در مزرعه پرورش میگو روستای دوستکو قشم به بهره برداری کامل می رسد که در پی آن 120شغل مستقیم ایجاد می شود.

ادامه خبر
27 بهمن

قشم پیشگام ساخت سیستم های آنالیز خلوص بخار صنایع نیروگاهی / صرفه جویی 3 میلیون یورویی ارز

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت آنالایزرهای نیروگاهی با استفاده از مُبدل های حرارتی با فشار و حرارت بالا در قشم به عنوان اقدامی بسیار مهم در حوزه صنایع عظیم نفت و نیروگاهی کشور نام برد.

ادامه خبر
24 بهمن

افتخاری دیگر برای فعالان صنعتی منطقه آزاد قشم

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شرکت سوپر پایپ قشم با صادرات محصولات صنعتی خود به خارج از کشور و کسب عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان، افتخار دیگری را برای حوزه صنعت جزیره رقم زد.

ادامه خبر
20 بهمن

کلنگ ارزانی میوه و تره بار در قشم به زمین زده شد

کلنگ احداث نخستین میدان میوه و تره بار با حدود 100 میلیارد ریال اعتبار و با هدف کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت انواع میوه و تره بار و محصولات پروتئینی در قشم به زمین زده شد.

ادامه خبر
61 - 72 of 86

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد