\ صنعتی

صنعتی

20 بهمن

شرکت آبگون سفیر قشم با 1000 میلیارد ریال سرمایه

شرکت آبگون سفیر قشم با سرمایه‌ای بالغ‌بر یک هزار میلیارد ریال با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان، هم‌زمان با جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افتتاح شد.

ادامه خبر
20 بهمن

خط تولید شرکت هورشید نگین قشم آغاز به کار کرد

شرکت تولیدی- غذایی هورشید نگین قشم با سرمایه‌ای بالغ‌بر 1 میلیون دلار(معادل 136 میلیارد ریال) در دهه فجر و با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و هیات همراه آغاز به کار کرد.

ادامه خبر
20 بهمن

افتتاح خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده شرکت "تولید آب و برق قشم مپنا"

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، فاز نخست خط تولید شرکت "تولید آب و برق قشم مپنا" را در نهمین روز از فجر پیروزی افتتاح کرد.

ادامه خبر
1 دی

اهدای رتبه برتر نمایشگاهی به مکین دریا قشم

شرکت مکین دریا قشم به عنوان یکی از شرکت های صنعتی تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم با استفاده از فناوری 100 درصد ایرانی در کنار ساخت و تولید اسکله های فلزی، گامی مهم در حرکت به سمت بومی سازی اسکله های آلومینیومی و تامین نیازهای سازمان بنادر کشور برداشته به طوری که با این اقدام خود کشور را از واردات این گونه تجهیزات دریایی بی نیاز کرده است. وزیر راه و شهرسازی کشورمان در بازدید از چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته که 24 آذر ماه در تهران برگزار شد، رتبه برتر نمایشگاهی در بین شرکت های خصوصی را به شرکت مکین دریا قشم اهدا کرد.

ادامه خبر
18 آذر

Export of a cargo ship from Qeshm to UAE

The Director of Industry, Mine and Production Facilities of Qeshm Free Zone Organization announced the construction of a 300 tons fiberglass cargo ship in Qeshm and exported it to UAE.

ادامه خبر
9 آذر

مکین دریا قشم، گامی نو در صنایع دریایی کشور

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی کشور به مدت چهار روز در شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان با حضور شرکت "مکین دریا قشم" به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
4 آذر

برگزاری دو دوره الزامات استاندارد ISO/IEC 17025

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از برگزاری دو دوره آموزش آشنایی با الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 توسط این شرکت در شهر بندرعباس خبر داد.

ادامه خبر
27 آبان

منطقه آزاد قشم پایلوت استاندارد حلال در کشور می شود

نسرین نانوایی قشمی گفت: با توجه به وجود زیرساخت های حلال در قشم، بنا شد تا تفاهم نامه چهارجانبه در راستای استاندارد حلال امضا شود و قشم به‌عنوان پایلوت استاندارد حلال معرفی شود.

ادامه خبر
27 آبان

قشم، قطب شناورسازی استان هرمزگان

تعمیر لندینگ کرافت به عنوان نوعی شناور دریایی که وظیفه اصلی آنها جابجایی و پیاده کردن نیروهای پیاده نظام و خودروها در سواحل است در استان هرمزگان تنها توسط سه واحد تولیدی انجام می شود.

ادامه خبر
6 آبان

ارزآوری صنایع شیلاتی در منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مراحل ساخت، پیشرفت و برداشت محصول چند مزرعه میگو که در حوزه ارزآوری کشور فعالیت دارند، بازدید کرد.

ادامه خبر
20 مهر

افزون بر 13 میلیون دلار محصولات تولیدی قشم صادر شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات 13 میلیون و 135 هزار دلار محصولات تولیدی این منطقه به خارج از کشور خبر داد.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

ساخت 6 فروند اسکله شناور دریایی در منطقه آزاد قشم

مدیر صنعت معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت و به آب اندازی 6 فروند اسکله شناور دریایی در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
49 - 60 of 86

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد