\ صنعتی

صنعتی

11 اسفند

صادرات برندهای عطر و ادکلن قشم به کشورهای حوزه خلیج فارس

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل دو مجموعه تولیدی عطر اطلس و کارن زیما بازدید کرد و از نزدیک روند اجرای این پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
7 اسفند

بررسی 8 پرونده جدید در کمیته فنی و قانونی واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو

مدیر غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: در سی و هشتمین جلسه كميته فني و قانونی صدور، تمدید، تعلیق و ابطال پروانه واحدهای تولیدی مشمول قوانین سازمان غذا و دارو، هشت پرونده جدید مورد بررسی قرارگرفت.

ادامه خبر
3 اسفند

پذیرش چهار شرکت فناور جدید در پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم

رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم از پذیرش چهار شرکت فناور جدید در پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم خبر داد.

ادامه خبر
21 بهمن

قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است

مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با تأمین زیرساخت‌ها، قشم بهترین نقطه برای تولید و صادرات محصولات پتروشیمی است.

ادامه خبر
16 آبان

توسعه و اشتغال زایی در منطقه آزاد قشم- در سال های 1394 تا 1398

شفافیت در عملکرد، مبنای سیاست گذاری های سازمان منطقه آزاد قشم جهت ایجاد سازمان کارآمد است.

ادامه خبر
28 مهر

آغاز پایش رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای تولیدی منطقه آزاد قشم

طرح پایش رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و پایش سلامت کارگران در واحدهای تولیدی و صنعتی کارخانه های منطقه آزاد قشم آغاز شد.

ادامه خبر
1 ارديبهشت

بیش از ۳۰ میلیون دلار کالای تولید شده در صنایع منطقه آزاد قشم درسال 98 صادر شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: میزان ارزش صادرات 194 واحد تولیدی فعال در این منطقه به خارج از کشور در سال 98 بالغ بر 30 میلیون و 797هزار دلار بوده که این میزان نسبت به سال 97 حدود 2 درصد افزایش را نشان می دهد.

ادامه خبر
6 فروردين

تمهیدات لازم برای ادامه فعالیت شرکت های صنعتی، تولیدی و پیمانکاری قشم فراهم شد

مدیرکل صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با توجه به نامگذاری امسال به نام « سال جهش تولید » از سوی مقام معظم رهبری، تمهیدات لازم برای ادامه فعالیت شرکت های صنعتی، تولیدی و پیمانکاری فعال در سطح جزیره قشم فراهم شده است و این شرکت ها می توانند طبق مصوبات ستاد کرونای قشم با لحاظ کردن شرایط لازم به فعالیت خود ادامه دهند.

ادامه خبر
24 اسفند

ساخت دستگاه کمک‌ تنفسی بیماران کرونایی

شرکت راسپینا صنعت قشم مستقر در پارک زیست فناوری خلیج فارس موفق به ساخت دستگاه کمک‌تنفسی برای بیماران نیازمند به تنفس مصنوعی شد.

ادامه خبر
17 اسفند

صادرات دستگاه‌های آنالیز گازهای ترکیبی از قشم

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات یک محموله شامل دستگاه‌های آنالیز گازهای ترکیبی مونتاژ شده توسط یک شرکت دانش بنیان مستقر در قشم به مقصد بندر امام خمینی (ره) خبر داد.

ادامه خبر
28 بهمن

معرفی قشم به عنوان قطب انرژی کشور

همایش تخصصی حمایت از سازندگان داخل کشور در صنعت پتروشیمی با مشارکت فعال منطقه آزاد قشم و اختصاص نشست تخصصی برای معرفی این جزیره به عنوان هاب انرژی کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

ادامه خبر
20 بهمن

شرکت شهاب نقره‌ای قشم با حضور بانک افتتاح شد

شرکت شهاب نقره‌ای قشم با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان و شهرستان افتتاح شد.

ادامه خبر
37 - 48 of 86

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد