\ اقتصادی

اقتصادی

21 بهمن

توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده در منطقه آزاد قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده در منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای کمک به فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران عزیز قشم در اولین فرصت، جلسه شورای تامین شهرستان قشم را برگزار و در آن جلسه توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده را مصوب و اجرایی می کنیم.

ادامه خبر
13 بهمن

ایجاد زیرساخت شهرک های صنعتی قشم در دستور برنامه توسعه 1401 منطقه آزاد قشم قرار می گیرد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز دهه مبارک فجر با صنعتگران و فعالان در واحد‌های صنعتی - تولیدی شهرک های صنعتی منطقه آزاد قشم در محل مدیریت صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد و ضمن شنیدن درد دل ها، گلایه ها، انتقادات و پیشنهادات آنها، نقطه نظرها، دیدگاه ها و راهکارهای خود را برای رفع مشکلات این صنعتگران ارائه کرد.

ادامه خبر
21 دی

177 شرکت در منطقه آزاد قشم تاسیس شد

رییس اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های معنوی و صنعتی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 177 شرکت و موسسه در منطقه آزاد قشم به ثبت رسید و 652 جلد دفتر کل و روزنامه شرکت‌های مستقر در این منطقه پلمب شد.

ادامه خبر
19 دی

آغاز صدور پروانه و کارت مخصوص حق العمل کاری ویژه منطقه آزاد قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز صدور پروانه و کارت مخصوص حق العمل کاری در گمرک سازمان خبر داد.

ادامه خبر
28 آذر

چابک سازی و حذف و اصلاح فرآیندهای اضافی زمینه ساز توسعه اقتصادی جزیره

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با چابک سازی و حذف فرآیندهای اضافی زمینه را برای توانمندسازی زنجیره اقتصادی در تمام بخش های جزیره متناسب با ظرفیت های موجود فراهم نمود.

ادامه خبر
15 آذر

استفاده از تمام ظرفیت های بنادر قشم جهت ارائه خدمات مناسب تجاری و مسافری

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اولویت سازمان منطقه آزاد قشم فعال شدن و رونق فعالیت اسکله های تجاری جزیره با رویکرد توسعه صادرات است.

ادامه خبر
12 آذر

غرفه سازمان منطقه آزاد قشم یکی از غرفه های برتر نمایشگاه کیش شد

غرفه سازمان منطقه آزاد قشم یکی از غرفه های برتر سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس 2021) شد.

ادامه خبر
11 آذر

حضور فعال منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی اینوکس 2021 کیش

منطقه آزاد قشم با هدف معرفی فرصت ها، ظرفیت ها و توانمندی های حوزه های مختلف اقتصادی، نفت و انرژی، گردشگری و سرمایه گذاری در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس 2021) حضور یافت.

ادامه خبر
2 آذر

اخذ مجوز آزمون تشخیص بیماری لکه سفید در قشم

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط انسانی و استاندارد قشم از اخذ مجوز آزمون تشخیص بیماری لکه سفید (white spot) میگو با روش Real time PCR از سازمان دامپزشکی کشور توسط این شرکت خبر داد.

ادامه خبر
12 آبان

معدوم سازی بیش از 2673 کیلوگرم اقلام غیرمجاز از ابتدای سال

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 111 مورد به وزن بیش از 2 هزار و 673 کیلوگرم انواع اقلام تاریخ مصرف گذشته و غیرمجاز معدوم سازی شده اند.

ادامه خبر
12 آبان

اعلام آمادگی سرمایه گذار صربستانی جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس

جلسه بررسی نهایی طرح جامع پل خلیج فارس جهت انعقاد قرارداد سرمایه گذاری و اجرای این طرح با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل گروه پرماکس (Premax) از کشور صربستان برگزار شد.

ادامه خبر
10 آبان

آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد

در دیدار وزیر امور خارجه با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد کشور تاکید شد.

ادامه خبر
13 - 24 of 557

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد