\ اقتصادی

اقتصادی

26 مهر

طرح جامع جزیره قشم مبنای سرمایه‌گذاری‌های آتی

سرپرست دبیرخانه عالی مناطق آزاد در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از غرفه قشم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری این منطقه آزاد قرار گرفت.

ادامه خبر
19 شهريور

رشد 1500 درصدی صادرات و صادرات مجدد در منطقه آزاد قشم / وعده جهش صادراتی در پنج ماهه امسال محقق شد

رییس گمرک منطقه آزاد قشم از رشد بیش از 1500 درصدی این منطقه در قالب صادرات از محل تولید به خارج از کشور و صادرات مجدد تا پایان مردادماه خبر داد.

ادامه خبر
12 شهريور

صدور و تمدید 1020 مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم / رشد 24 درصدی صدور مجوز سرمایه گذاری از ابتدای سال جاری

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 1020 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
22 تير

تا 30 درصد تخفیف برای خرید در جشنواره تابستانی قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با همراهی و تعامل خوب اصناف ضمن افزایش ساعت کاری مجتمع های تجاری، جشنواره تابستانی با تخفیف های ویژه برای گردشگران در حال برگزاری است.

ادامه خبر
21 تير

تخفیف ویژه تمدید مجوز فعالیت اقتصادی به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

سرپرست مدیریت جذب سرمایه و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که بیش از دو سال است اقدام به تمدید مجوز فعالیت اقتصادی نکرده‌اند؛ می توانند از تخفیف 20 درصدی برای تمدید مجوز استفاده کنند.

ادامه خبر
21 تير

فرصتی برای بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه در شهر تجاری درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از تخفیف‌های ویژه مجتمع‌های تجاری این شهر در طول جشنواره تابستانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 خرداد

احصا ظرفیت‌های اقتصادی قشم در حوزه برون‌مرزی

نشست هم‌اندیشی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر جذب و سرمایه گذاری این سازمان و رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در قشم با روسای شبکه بانکی، شعب ارزی، صرافی‌ها و برخی از فعالان اقتصادی جزیره برگزار شد.

ادامه خبر
22 ارديبهشت

افزایش تیم های بازرسی برای نظارت بر چرخه توزیع کالاهای اساسی

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با اعلام قیمت های جدید اقلام مصرفی خانواده ها و با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نظارت بر قیمت ها و چرخه توزیع کالاهای اساسی در جزیره افزایش پیدا کرده است.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

نمونه‌برداری از 4 هزار و 259 محموله وارداتی در قشم

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: نظارت بر محموله‌های وارداتی از طریق مبادی ورودی، اسکله بهمن و کاوه یکی از مهم‌ترین وظایف این مدیریت است و در سال گذشته 4 هزار و 259 محموله مورد بازرسی قرار گرفت.

ادامه خبر
30 فروردين

انجام نزدیک به 10 هزار فرآیند ثبتی در قشم

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت قطعی 9958 فقره تاسیس، تغییر، پلمپ دفاتر، ثبت نام بازرگانان و سایر فرآیندهای ثبتی در سال 1400 در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 فروردين

7 هزار بازرسی از اصناف قشم انجام شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 6 هزار و 993 بازدید و بازرسی از اصناف مختلف قشم در سال 1400 به منظور پیشگیری از تخلف خبر داد.

ادامه خبر
23 بهمن

مصوبه کمیسیون تلفیق درخصوص مناطق آزاد با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی تعارض جدی دارد

دکتر رضایی: مصوبه کمیسیون تلفیق درخصوص مناطق آزاد تجاری و صنعتی در سالی که با نام "تولید، پشتیبانی، مانع زدایی" آغاز شده وهمچنین ماده 11 سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی تعارض جدی دارد دکتر جعفر قادری: شخصا معتقد هستم در مناطق آزاد کشور باید راه های جذب سرمایه گذاری خارجی مهیا شود

ادامه خبر
1 - 12 of 557

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد