اقتصادی

7 اسفند

دورخیز قشم برای تامین 320 مگاوات برق جدید

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از محل فاز دوم نیروگاه پاسارگاد قشم بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی این پروژه را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
25 بهمن

مسیر درست قشم برای جذب سرمایه گذاران پتروپالایشگاه‌ها

نگاه ویژه دولت به جزیره قشم در سالهای اخیر موجب رونق جذب سرمایه گذاران حوزه پتروشیمی و پتروپالایشگاهها شده است به گونه ای که از خام فروشی تولیدات پالایشگاه‌ها جلوگیری شود.

ادامه خبر
25 بهمن

صدور 68 کارت بازرگانی جدید برای فعالان تجاری در 10 ماهه امسال / 26 کارت بازرگانی از ابتدای سال باطل شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تمامی بازرگانان و فعالان تجاری دارای کارت بازرگانی در این منطقه برای ثبت سفارش واردات کالاها می توانند به مدیریت اصناف و بازرگانی مراجعه کنند.

ادامه خبر
21 بهمن

هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی دارای طرح های جامع زیست محیطی و بندرصادراتی کشور است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هاب پتروشیمی قشم تنها هاب پتروشیمی کشور است که دارای طرح جامع زیست محیطی و طرح جامع بندرصادراتی است.

ادامه خبر
18 بهمن

پروانه کسب شرط لازم برای دریافت سهمیه سوخت صنوف مرتبط

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت نفت، تمامی صنوف نیازمند سوخت(نفت و گازوئیل) به شرط داشتن پروانه کسب از سازمان منطقه آزاد قشم می‌توانند مراحل دریافت سوخت را طی کنند.

ادامه خبر
9 بهمن

قشم، آماده بهره برداری از یک پروژه عظیم نفتی دیگر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، خدماتی و گردشگری و... سطح جزیره قشم از پروژه اسکله نفتی حرا قشم بازدید کرد و از نزدیک روند اجرایی این پروژه حوزه نفت و انرژی را مورد بررسی قرار داد.

ادامه خبر
9 بهمن

حذف معافیت های مالیاتی به انگیزه سرمایه گذاران و تولیدکنندگان مناطق آزاد را کاهش می دهد

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران و فراکسیون مناطق آزاد مجلس یازدهم گفت: معتقدیم که حذف معافیت های مالیاتی می تواند موجب کاهش انگیزه سرمایه گذاران و تولیدکنندگان جهت حضور و فعالیت در مناطق آزاد شود.

ادامه خبر
8 بهمن

از خلیج فارس تا کارون/ ۸ پانتون گردشگری راهی خرمشهر شد

هشت پانتون اسکله فلزی تولید شده در جزیره قشم با سرمایه‌گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و ایجاد ۱۷۰ فرصت شغلی از خلیج همیشه فارس به مقصد رود کارون بارگیری شد.

ادامه خبر
8 بهمن

هشت اسکله فلزی تولیدی در قشم بارگیری شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ۸ فروند اسکله فلزی تولید جزیره، با اعتبار افزون بر ۱۲۰ میلیارد ریال در اسکله بهمن بارگیری شد.

ادامه خبر
8 بهمن

طراحی مکانیزم هایی برای تسهیل فرآیند تجارت در منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: می‌توان با برنامه ریزی، کاهش بروکراسی و همفکری در مورد برخی دستورالعمل‌ها، می‌توانیم شاهد حل مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی و رونق فعالیت آنها در قشم باشیم.

ادامه خبر
6 بهمن

رشد 31 درصدی صدور مجوزهای صنعتی در 9 ماهه سال جاری

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 31 درصدی مجوزهای صادر شده برای فعالیت صنعتی در این منطقه از تا پایان 9 ماهه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

ضرورت استفاده صد درصدی از ماسک در مجتمع ها و بازارهای قشم

همایش موج جدید کرونا و وظایف اصناف با حضور دکتر حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم، هرمز امیری مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران مجتمع های تجاری قشم و درگهان و روسای اصناف منطقه آزاد قشم روز شنبه درسالن همایش های مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 485

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد