اقتصادی

22 ارديبهشت

افزایش تیم های بازرسی برای نظارت بر چرخه توزیع کالاهای اساسی

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با اعلام قیمت های جدید اقلام مصرفی خانواده ها و با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نظارت بر قیمت ها و چرخه توزیع کالاهای اساسی در جزیره افزایش پیدا کرده است.

ادامه خبر
4 ارديبهشت

نمونه‌برداری از 4 هزار و 259 محموله وارداتی در قشم

مدیرکل غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم گفت: نظارت بر محموله‌های وارداتی از طریق مبادی ورودی، اسکله بهمن و کاوه یکی از مهم‌ترین وظایف این مدیریت است و در سال گذشته 4 هزار و 259 محموله مورد بازرسی قرار گرفت.

ادامه خبر
30 فروردين

انجام نزدیک به 10 هزار فرآیند ثبتی در قشم

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از ثبت قطعی 9958 فقره تاسیس، تغییر، پلمپ دفاتر، ثبت نام بازرگانان و سایر فرآیندهای ثبتی در سال 1400 در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 فروردين

7 هزار بازرسی از اصناف قشم انجام شد

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از انجام 6 هزار و 993 بازدید و بازرسی از اصناف مختلف قشم در سال 1400 به منظور پیشگیری از تخلف خبر داد.

ادامه خبر
23 بهمن

مصوبه کمیسیون تلفیق درخصوص مناطق آزاد با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی تعارض جدی دارد

دکتر رضایی: مصوبه کمیسیون تلفیق درخصوص مناطق آزاد تجاری و صنعتی در سالی که با نام "تولید، پشتیبانی، مانع زدایی" آغاز شده وهمچنین ماده 11 سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی تعارض جدی دارد دکتر جعفر قادری: شخصا معتقد هستم در مناطق آزاد کشور باید راه های جذب سرمایه گذاری خارجی مهیا شود

ادامه خبر
21 بهمن

توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده در منطقه آزاد قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده در منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای کمک به فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران عزیز قشم در اولین فرصت، جلسه شورای تامین شهرستان قشم را برگزار و در آن جلسه توقف موقت اخذ مالیات بر ارزش افزوده را مصوب و اجرایی می کنیم.

ادامه خبر
13 بهمن

ایجاد زیرساخت شهرک های صنعتی قشم در دستور برنامه توسعه 1401 منطقه آزاد قشم قرار می گیرد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز دهه مبارک فجر با صنعتگران و فعالان در واحد‌های صنعتی - تولیدی شهرک های صنعتی منطقه آزاد قشم در محل مدیریت صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد و ضمن شنیدن درد دل ها، گلایه ها، انتقادات و پیشنهادات آنها، نقطه نظرها، دیدگاه ها و راهکارهای خود را برای رفع مشکلات این صنعتگران ارائه کرد.

ادامه خبر
21 دی

177 شرکت در منطقه آزاد قشم تاسیس شد

رییس اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های معنوی و صنعتی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 177 شرکت و موسسه در منطقه آزاد قشم به ثبت رسید و 652 جلد دفتر کل و روزنامه شرکت‌های مستقر در این منطقه پلمب شد.

ادامه خبر
19 دی

آغاز صدور پروانه و کارت مخصوص حق العمل کاری ویژه منطقه آزاد قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز صدور پروانه و کارت مخصوص حق العمل کاری در گمرک سازمان خبر داد.

ادامه خبر
28 آذر

چابک سازی و حذف و اصلاح فرآیندهای اضافی زمینه ساز توسعه اقتصادی جزیره

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با چابک سازی و حذف فرآیندهای اضافی زمینه را برای توانمندسازی زنجیره اقتصادی در تمام بخش های جزیره متناسب با ظرفیت های موجود فراهم نمود.

ادامه خبر
15 آذر

استفاده از تمام ظرفیت های بنادر قشم جهت ارائه خدمات مناسب تجاری و مسافری

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اولویت سازمان منطقه آزاد قشم فعال شدن و رونق فعالیت اسکله های تجاری جزیره با رویکرد توسعه صادرات است.

ادامه خبر
12 آذر

غرفه سازمان منطقه آزاد قشم یکی از غرفه های برتر نمایشگاه کیش شد

غرفه سازمان منطقه آزاد قشم یکی از غرفه های برتر سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش (اینوکس 2021) شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 550

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد