حوزه مدیر عامل

4 آبان

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت نفت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، از این نمایشگاه بازدید کرد.

ادامه خبر
4 آبان

فرصت های بزرگ سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم اعلام شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم طی پیامی در آیین افتتاح همایش « معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورکه با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور در کیش برگزار شد، فرصت های بزرگ سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم را اعلام کرد.

ادامه خبر
2 آبان

ثبت نام متقاضیان شرکت در طرح مسکن جوانان جزیره قشم آغاز شد

در پی اعلام اجرای طرح مسکن جوانان جزیره قشم از سوی علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با هدف توسعه متوازن و عدالت محور در قشم و برآوردن یکی از مطالبات به حق جوانان جزیره، ثبت نام متقاضیان شرکت در این طرح آغاز شد.

ادامه خبر
1 آبان

اولویت در برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم تکریم قشموندان است

به مناسبت هفته وحدت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با شرکت در آیین نماز جمعه این هفته اهل سنت قشم برای نمازگزاران سخنرانی کرد و درپایان این آیین با حضور در میان جمعی از نمازگزاران اهل سنت قشم ضمن شنیدن درد دل های آنها به پرسش ها و انتقادات آنها پاسخ داد.

ادامه خبر
1 آبان

480 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 1.4 میلیارد ریال در روستای دفاری قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای دفاری جزیره قشم به مساحت 480 مترمربع توسط این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
1 آبان

آماده‌باش قشم برای میزبانی از گردشگران جزیره

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم با تمام توان، برای میزبانی از گردشگران آماده می‌شود.

ادامه خبر
30 مهر

بانگرینگ قشم فصلی نو در مراودات تجاری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با استاندار هرمزگان دیدار کرد.

ادامه خبر
30 مهر

همکاری سازمان منطقه آزاد قشم با کمیته امداد امام خمینی(ره) در توسعه ساخت و واگذاری مسکن در قشم

در دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه وعلیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم برگزار شد، زمینه همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای توسعه ساخت و واگذاری مسکن به اقشار مختلف جزیره قشم از جمله جوانان روستاها و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

ادامه خبر
29 مهر

آغاز طرح مسکن جوانان قشم با هدف ایجاد توسعه متوازن و عدالت محور

نشست هم اندیشی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با دهیاران روستاهای جزیره قشم با حضور حجت الاسلام حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم و شیخ خطیبی، امام جمعه اهل سنت شهر قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

ادامه خبر
29 مهر

ضرورت تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی برای توسعه متوازن قشم

امام جمعه شهرستان قشم گفت: تهیه و تبیین پیوست های فرهنگی و اجتماعی برای 2 طرح روستای پاک و مسکن جوانان که با هدف ایجاد توسعه متوازن جزیره قشم در حال انجام است، یک ضرورت است.

ادامه خبر
29 مهر

تعامل مثبت با دستگاه قضایی زمینه ساز توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همراهی و تعامل مثبت میان تمامی بخش ها به ویژه دستگاه قضایی می تواند زمینه ساز اتفاقات بسیار خوبی برای ایجاد توسعه متوازن و پایدار در جزیره قشم باشد.

ادامه خبر
28 مهر

امروز مهمترین امر، حفظ وحدت بین امت اسلامی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در این برهه حساس زمانی که دشمنان با دسیسه های خود اسلام هراسی را پیشه خود کرده اند، مهمترین امر وحدت بین امت اسلامی است.

ادامه خبر
37 - 48 of 306

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد