حوزه مدیر عامل

19 آبان

کلنگ احداث ساختمان اداری شورای حل اختلاف شهرستان قشم به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی ساختمان اداری شورای حل اختلاف شهرستان قشم با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان، مظفر حمزه ئی رییس شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان، رضا صفایی رییس دادگستری شهرستان قشم و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مقامات قضایی و اجرایی استان و شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
18 آبان

رفع تصرف 24800 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 24.8 میلیارد ریال در روستای گوری قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف سه قطعه زمین به مساحت24 هزار و 800 متر مربع از اراضی خالصه واقع درخارج از طرح هادی روستای گوری قشم از سوی این یگان خبر دا

ادامه خبر
18 آبان

ضرورت بهبود و افزایش کیفیت خدمات به گردشگران و مردم جزیره قشم

در ادامه بازدیدهای رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم از تاسیسات گردشگری منطقه آزاد قشم و همچنین ادارات و نمایندگی های دستگاه های اجرایی در شهرستان قشم بعد از ظهر روز دوشنبه هتل فولتون و اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان مورد بازدید وی و هیات همراه قرار گرفت.

ادامه خبر
16 آبان

2280 متر مربع اراضی خالصه به ارزش 11.4 میلیارد ریال در روستای باغ بالا قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه زمین به مساحت دو هزار و 280 متر مربع از اراضی خالصه واقع درخارج از طرح هادی روستای باغ بالا قشم از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
15 آبان

اراده جدی برای تکمیل و بهره برداری از پل خلیج فارس پس از سالها وجود دارد/ پل خلیج فارس می تواند زمینه ساز شکوفایی، تحول اقتصادی و رشد گردشگری جزیره قشم در عرصه رقابت منطقه ای در خلیج فارس باشد

در جلسه ای با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و علاقه مندان به سرمایه گذاری در طرح احداث پل خلیج فارس، جوانب موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه خبر
12 آبان

دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تعیین تکلیف اسناد رفسنجان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه با حضور رییس سازمان ثبت اسناد شهرستان قشم بر ضرورت تعیین تکلیف و ساماندهی وضعیت اسناد رفسنجان در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید شد.

ادامه خبر
12 آبان

بازدید اعضای كميسيون عمران مجلس شورای اسلامی از زیرساخت‌های حمل‌ونقلی قشم

اعضای كميسيون عمران مجلس شورای اسلامی کشور از زیرساخت‌های حمل‌ونقلی قشم در حوزه‌های مختلف بازدید کردند.

ادامه خبر
12 آبان

اعلام آمادگی سرمایه گذار صربستانی جهت اجرای طرح جامع پل خلیج فارس

جلسه بررسی نهایی طرح جامع پل خلیج فارس جهت انعقاد قرارداد سرمایه گذاری و اجرای این طرح با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیرعامل گروه پرماکس (Premax) از کشور صربستان برگزار شد.

ادامه خبر
10 آبان

برنامه ریزی منطقه آزاد قشم جهت استفاده از فرصت برگزاری جام جهانی 2022 در قطر

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در راستای برنامه ریزی جهت استفاده حداکثری از فرصت برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 در کشور قطر، تفاهم نامه همکاری میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال به امضا رسید.

ادامه خبر
10 آبان

آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد

در دیدار وزیر امور خارجه با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد کشور تاکید شد.

ادامه خبر
9 آبان

با موافقت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم زمان ثبت نام طرح مسکن جوانان تمدید شد

با موافقت دکتر علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، زمان ثبت نام طرح مسکن جوانان جزیره قشم تمدید شد.

ادامه خبر
6 آبان

ارائه نقطه نظرات تخصصی مدیران و مشاوران منطقه آزاد قشم در باره انرژی

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم، مشاور مدیرعامل این سازمان و سرپرست مدیریت نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم با شرکت درپنل تخصصی قشم با موضوع مروری بر ظرفیت های سازمان های منطقه ای و بین المللی در حوزه انرژی های تجدید پذیر و معرفی طرح های هاب نفت، گاز و پتروشیمی منطقه آزاد قشم در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در کیش درخصوص ظرفیت مناطق آزاد برای تولید انرژی های تجدید پذیر، نقش این مناطق در ایجاد ارتباط و همگامی ایران با دنیا و ظرفیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه نفت و انرژی منطقه آزاد قشم نظرات و دیدگاه های خود را مطرح کردند.

ادامه خبر
25 - 36 of 306

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد