حوزه مدیر عامل

19 فروردين

کمیته راهبردی گردشگری با حضور همه ذینفعان در قشم تشکیل می شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از تشکیل یک کمیته راهبردی برای سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه گردشگری با حضور همه ذینفعان از جمله هتل داران قشم خبر داد و گفت: تصمیمات این کمیته نه در قالب شعار بلکه در فضای واقعی اتخاذ و اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
18 فروردين

برگزاری آزمون‌های بین‌المللی TOEFL iBT و GRE در قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری آزمون‌های بین‌المللی TOEFL iBT و GRE برای نخستین بار در مناطق آزاد و جنوب کشور در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
17 فروردين

توانمند سازی جامعه محلی ضامن توسعه اقتصادی قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم برحمایت از سرمایه گذاران و ضرورت مشارکت جامعه محلی برای تبدیل جزیره قشم به دژ مستحکم توسعه اقتصادی کشور تاکید کرد.

ادامه خبر
13 فروردين

حفظ سلامت مردم، نقطه ثقل فعالیت های ستاد خدمات سفر قشم

آخرین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به ریاست کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم با هدف جمع بندی فعالیت های کمیته های این ستاد و تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات اعضای این کمیته ها شامگاه پنجشنبه 12 فروردین 1400 در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
12 فروردين

شهر قشم گلباران شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از گلباران شهر قشم با یک فروند هواپیمای گردشگری همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

تشکیل جمهوری اسلامی تجلی اراده ملی و پشتوانه دینی ملت ایران بود

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک این روز به ملت ایران و بویژه مردم شریف جزیره قشم از آن به عنوان تجلی اراده ملی و پشتوانه دینی ملت ایران نام برد.

ادامه خبر
11 فروردين

دیدار نوروزی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با جمعی از معتمدین شهر قشم

به مناسبت سال نو و فرا رسیدن عید باستانی نوروز و ایام شعبانیه، جمعی از معتمدین شهر قشم با کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و با تبریک سال جدید و انتصاب وی به این سمت، برخی چالش های پیش روی جزیره را مطرح کردند.

ادامه خبر
11 فروردين

ضرغام احمدوند به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی ضرغام احمدوند را به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات این سازمان منصوب کرد.

ادامه خبر
8 فروردين

نیمه شعبان فرصت معنوی ارزشمند برای ارتباط بیشتر با خالق هستی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پیامی سالروز میلاد امام زمان حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و فرا رسیدن جشن های نیمه شعبان را تبریک گفت.

ادامه خبر
5 فروردين

2 طرح صنعتی در قشم افتتاح شد

حسن روحانی روز پنجشنبه در مراسمی از طریق ویدئوکنفرانس 2 طرح صنعتی را در قشم با اعتباری افزون بر 350 میلیارد ریال توسط بخض خصوصی افتتاح کرد.

ادامه خبر
5 فروردين

آزمایشگاه مرجع فرآورده های نفت و مشتقات گازی قشم افتتاح شد

با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور پیش راه اندازی آزمایشگاه مرجع فرآورده های نفت و مشتقات گازی قشم، با 180 میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه افتتاح شد.

ادامه خبر
5 فروردين

اسکله سوخت‌رسانی ستاره قشم بهره‌برداری رسید

طرح اسکله سوخت رسانی ستاره قشم با سرمایه‌گذاری 2 هزار و 850 میلیارد ریالی بخش خصوصی از طریق ویدیو کنفرانی و توسط رییس جمهور در اولین پنج شنبه سال 1400 به بهره‌برداری رسید.

ادامه خبر
301 - 312 of 375

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد