حوزه مدیر عامل

24 آبان

لافت یک سرمایه ارزشمند برای کشور است

سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم پس از زمین لرزه روز گذشته از شهر تاریخی لافت بازدید کرد.

ادامه خبر
24 آبان

دستور رفع مشکلات جامعه محلی در نخستین روز کاری

دکتر افشار فتح الهی سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین روز کاری خود ضمن بازدید میدانی از بخش های مختلف روستای گوران با اعضای شورای اسلامی و دهیار این روستا دیدار و دستوراتی برای بررسی و رفع مشکلات روستا صادر کرد.

ادامه خبر
23 آبان

نگرانی‌های اجتماعی قشم از زلزله مدیریت شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مسوولان این سازمان برای رفع نگرانی‌های اجتماعی در بین مردم حضور یافته‌اند.

ادامه خبر
23 آبان

مطالبات جامعه محلی در اولویت اقدامات فتح الهی / تمدید کارت قشموندی پنج‌ساله می‌شود

سرپرست مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین روز کاری خود در بازدید سرزده، از نحوه خدمات‌دهی به گردشگران و ساکنان جزیره قشم در اسکله‌های لافت و پهل بازدید کرد و برای ساماندهی وضعیت این اسکله‌ها دستوراتی صادر نمود.

ادامه خبر
23 آبان

آماده باش منطقه آزاد قشم برای امداد به مناطق آسیب دیده

رییس ستاد بحران منطقه آزاد قشم از اعلام آماده باش این منطقه تا 24 ساعت آینده و آمادگی برای ارسال کمک به مناطق آسیب‌دیده خبر داد.

ادامه خبر
22 آبان

انتظارات و مطالبات ائمه جمعه و جامعه محلی جزیره از مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم

امام جمعه شهرستان قشم مساله اول جزیره را تامین آب شرب سالم و برق برای روستاهای این جزیره خواند و گفت: در حالی که مردم و شیوخ سرمایه اصلی این جزیره هستند و روی ارزش های دینی و انقلابی ایستاده اند، شایسته نیست که آنها از آب شرب سالم محروم باشند و با حداقل ها زندگی کنند.

ادامه خبر
22 آبان

حاکمیت مدیریت دوگانه درجزیره قشم برطرف خواهد شد

استاندار هرمزگان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اصلی ترین مساله استانداری هرمزگان را تامین آب شرب سالم برای برخی روستاهای این استان و بویژه روستاهای جزیره قشم خواند و گفت: این مساله با توجه به اینکه آب در دین ما هم جایگاه ویژه ای دارد با تغییر و تحولات مدیریتی و تلاش های همگانی حل خواهد شد.

ادامه خبر
22 آبان

برنامه ها و اولویت های کاری مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم، مزیت و سرمایه اصلی این منطقه را فرهنگ غنی، تمدن کهن و مردم اصیل و نجیب جزیره خواند و گفت: تغییر رویکرد دیپلماسی اقتصادی سازمان منطقه آزاد قشم برای تبدیل شدن قشم به هاب انرژی منطقه، تغییر رویکرد اقتصادی از محلی گرایی به منطقه گرایی و فرامنطقه ای و بهره گیری از ابزارهای تامین مالی نوین از اولویت های ویژه این سازمان خواهد بود.

ادامه خبر
22 آبان

ماموریت اصلی مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم درکنار کمک به توسعه اقتصاد کشور، بهبود وضعیت معیشتی مردم جزیره است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین تکریم و معارفه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ماموریت اصلی مدیرعامل جدید این سازمان را در کنار کمک به توسعه اقتصاد کشور، بهبود وضعیت معیشتی مردم جزیره خواند.

ادامه خبر
22 آبان

افشار فتح الهی سرپرست مدیریت عامل منطقه آزاد قشم شد

طی حکمی از سوی سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور، افشار فتح الهی، به عنوان سرپرست مدیریت عامل منطقه آزاد قشم منصوب شد.

ادامه خبر
20 آبان

اولین جلسه کارگروه مسکن جوانان جزیره قشم به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بلافاصله پس از پایان مهلت فراخوان ثبت نام متقاضیان طرح مسکن جوانان به دستور دکتر درویش پور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اولین جلسه کارگروه مذکور با حضور مدیران مربوطه برگزار شد.

ادامه خبر
19 آبان

300 مترمربع اراضی خالصه به ارزش 4.5 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه زمین به مساحت 300 متر مربع از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان قشم از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
13 - 24 of 306

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد