\ اخبار

اخبار

12 مهر

افتتاح یک مجموعه خدماتی و کلنگ زنی یک هتل در قشم

همزمان با هفته گردشگری و با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم یک مجموعه خدماتی (رستوران) افتتاح شد و کلنگ آغاز عملیات عمرانی یک هتل به زمین خورد.

ادامه خبر
12 مهر

افتتاح اولین برج پرنده نگری و دهکده شناور ایران در قشم

همزمان با هفته گردشگری نخستین برج پرنده نگری شناور و دهکده شناور کشور در محدوده ذخیره گاه زیست کره حرا روستای گورزین، توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
12 مهر

موقعیت ژئوپلیتیک قشم فرصتی برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: موقعیت ژئوپلیتیک قشم و ظرفیت‌های گسترده این منطقه در حوزه‌های مختلف گردشگری، تجاری، نفت، گاز و انرژی و دسترسی به آب‌های آزاد، فرصتی ویژه برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه فراهم می‌کند.

ادامه خبر
12 مهر

ارتقا تولیدات صنایع قشم با هم افزایی علم و اقتصاد ممکن است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استفاده از دانش روز و مهارت افزایی در صنایع فعال قشم با کمک از مراکز دانشگاهی و علمی، کیفیت و استاندارد محصولات تولیدی جزیره را ارتقا می دهد.

ادامه خبر
11 مهر

تشییع پیکر شهید مجتبی امیری‌دوماری در قشم

تشییع پیکر شهید مجتبی امیری‌دوماری در قشم

ادامه خبر
11 مهر

اولویت منطقه آزاد قشم تبدیل‌شدن به هاب انرژی جنوب کشور است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تلاش برای تبدیل‌شدن قشم به هاب انرژی کشور به‌عنوان حلقه مفقوده رسالت اصلی تشکیل منطقه آزاد قشم در مدیریت‌های مختلف این جزیره در دولت‌های متفاوت یادکرد.

ادامه خبر
11 مهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان شهرستان با خانواده شهید مدافع امنیت دیدار کردند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سرپرست فرماندهی انتظامی و جمعی از معاونان سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران اجرایی این شهرستان با خانواده شهید مجتبی امیری دوماری، از شهدای مدافع امنیت دیدار کردند.

ادامه خبر
11 مهر

توسعه مشاغل تعاونی محور روستایی به توزیع عادلانه مشاغل در قشم کمک می‌کند / استان هرمزگان نیازمند مهارت افزایی در حوزه مشاغل تخصصی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه مشاغل تعاونی محور روستایی به توزیع عادلانه مشاغل و افزایش سرانه درآمدی مردم قشم کمک می‌کند.

ادامه خبر
11 مهر

همکاری دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد قشم موجب بازپس‌گیری 500 هکتار از اراضی ملی شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تعامل و همکاری دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد قشم در یک سال گذشته موجب بازگشت بیش از 500 هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال شد.

ادامه خبر
10 مهر

بازدید مقام های قضایی هرمزگان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد از شرکت پرورش میگوی فوق متراکم در قشم

جمعی از مقام‌های قضایی هرمزگان به همراه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از شرکت پرورش میگوی فوق متراکم کیان یزدان قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
10 مهر

آتش نشانان قشم تقدیر شدند

آیین بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی و تجلیل از آتش نشانان با حضور افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مسئولان قضایی استان هرمزگان و شهرستان و جمعی از معاونان، مدیران و پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
10 مهر

مزایده فروش ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری در قشم

دی ماه 1400 پس از حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در جزیره قشم، دستور فروش ویلاهای لاکچری منتسب به ریاست جمهوری در یکی از بهترین سواحل قشم صادر شد و هم اکنون این وعده به مرحله اجرا رسیده است.

ادامه خبر
97 - 108 of 1449

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد