اخبار

11 آبان

شب فرهنگی روستای طولا در قشم برگزار شد

برگزاری شب فرهنگی روستای طولا شامگاه دوشنبه در «فرهنگسرای جزیره» قشم با استقبال چشمگیر و بی‌نظیر قشموندان و گردشگران روبرو شد

ادامه خبر
11 آبان

آیین رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم برگزار شد

آیین رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره تئاتر منطقه آزاد قشم با حضور مهدی زارعی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، حامد بی آزار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه، جعفری رییس انجمن نمایش قشم و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان رشته نمایش برگزار شد.

ادامه خبر
10 آبان

بررسی و احصاء مشکلات کارفرمایان و کارگران واحد های تولیدی قشم

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم بررسی و احصاء مسائل و مشکلات هم کارفرمایان و هم کارگران واحدهای تولیدی و خدماتی را از وظایف قانونی این مدیریت اعلام کرد و گفت: براین اساس این مدیریت ضمن بازدید از دو واحد تولیدی قشم خواسته ها و پیشنهادات کارفرمایان و کارگران این دو واحد تولیدی را برای انعکاس آنها به مراجع ذیربط درسازمان منطقه آزاد قشم و استان هرمزگان از نزدیک بررسی کرد.

ادامه خبر
10 آبان

تجهیز و نوسازی تاسیسات گردشگری روستایی جزیره با اعتبارات کم بهره صندوق کارآفرینی امید

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم از اعلام آمادگی صندوق کارآفرینی امید جهت اعطای اعتبارات کم بهره باهدف تجهیز و نوسازی تاسیسات گردشگری روستایی جزیره خبر داد.

ادامه خبر
10 آبان

برنامه ریزی منطقه آزاد قشم جهت استفاده از فرصت برگزاری جام جهانی 2022 در قطر

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و در راستای برنامه ریزی جهت استفاده حداکثری از فرصت برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 در کشور قطر، تفاهم نامه همکاری میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و فدراسیون فوتبال به امضا رسید.

ادامه خبر
10 آبان

رشد 13 درصدی صدور پروانه کسب از ابتدای 1400

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 453 مورد پروانه کسب تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
10 آبان

کارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم ژئوپارک در قشم برگزار شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم ژئوپارک با حضور 50 همیار در قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 آبان

بازدید و ارزیابی 10 روستا از توابع بخش حرا قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از بازدید، نظارت و ارزیابی عملکرد 10 روستای توابع بخش حرا جزیره در راستای طرح "روستای پاک، جزیره سبز" خبر داد.

ادامه خبر
10 آبان

آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد

در دیدار وزیر امور خارجه با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بر آمادگی کامل وزارت خارجه برای جذب سرمایه خارجی در مناطق آزاد کشور تاکید شد.

ادامه خبر
10 آبان

بهره مندي از ظرفيت هاي قانوني مناطق آزاد مستقر در حاشيه خليج فارس در جام جهاني 2022 قطر

به منظور بهره مندی از ظرفیت های قانونی مناطق آزاد مستقر در حاشیه خلیج فارس در جام جهانی 2022 قطر تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادي و فدراسیون فوتبال منعقد شد.

ادامه خبر
9 آبان

تقدیر از برگزیدگان مسابقه مقاله نویسی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل

همزمان با هفته پدافند غیرعامل از نفرات برگزیده مسابقه مقاله نویسی پدافند غیرعامل با حضور مدیرکل اقتصاد و رفاه و مناطق آزاد سازمان پدافند غیرعامل کشورتقدیر شد.

ادامه خبر
9 آبان

با موافقت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم زمان ثبت نام طرح مسکن جوانان تمدید شد

با موافقت دکتر علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، زمان ثبت نام طرح مسکن جوانان جزیره قشم تمدید شد.

ادامه خبر
61 - 72 of 265

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد