اخبار

1 شهريور

واحدهای تجاری مجتمع معراج قشم تحویل مالکین شود

رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از مجتمع تجاری و تفریحی معراج قشم دستور داد، واحدهای تجاری این مجتمع از هفته آینده جهت تجهیز تحویل مالکین شود.

ادامه خبر
1 شهريور

بازدید مسوولان قضایی از انبارهای اموال تملیکی جزیره قشم

معاون قضایی دادستان کل کشور با استقبال رسمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مسوولین قضایی استان و شهرستان و همچنین امام‌جمعه شهرستان قشم وارد این جزیره شد.

ادامه خبر
1 شهريور

شرایط اسکله بهمن برای راه‌اندازی خطوط دریایی مسافری داخلی و بین‌المللی بررسی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بررسی میدانی از اسکله بهمن قشم دستورات لازم در خصوص بررسی شرایط تجهیز و ساماندهی این اسکله برای راه‌اندازی خطوط دریایی مسافری داخلی و بین‌المللی را صادر کرد.

ادامه خبر
31 مرداد

تقدیر از 10 عکاس فعال در حوزه معرفی آداب و رسوم و گردشگری قشم

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری گردهمایی عکاسان فعال در حوزه معرفی آداب و رسوم و گردشگری قشم و تقدیر از 10 عکاس برتر خبر داد.

ادامه خبر
30 مرداد

برگزاری 4 دوره آموزشی ویژه صیادان و تعاونی‌های صیادی قشم

رییس اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه‌ریزی جهت برگزاری چهار دوره آموزشی ویژه تعاونی‌های صیادی با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبر داد.

ادامه خبر
29 مرداد

آغاز ثبت 5 اثر تاریخی بندر لافت در فهرست آثار ملی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فرآیند ثبت 5 اثر تاریخی بندر لافت در فهرست آثار ملی خبر داد.

ادامه خبر
27 مرداد

مطالبه گری واقعی، راه حل اصلی مشکلات امروز جامعه است / سواستفاده از عنوان مطالبه گری افزایش پیدا کرده است

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مطالبه گری یک واژه مقدس است که با توجه به قدرت بالای آن، متاسفانه شاهد هستیم که سواستفاده از عنوان مطالبه گری در فضاهای مختلف بویژه در فضای مجازی گسترش پیدا کرده است.

ادامه خبر
26 مرداد

عدالت‌‍محوری و ارائه پاسخ شفاف به مراجعین رویکرد سازمان در دولت مردمی است

مدیر بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: گشاده‌رویی، تکریم ارباب‌رجوع، ارائه پاسخ شفاف به مراجعین و بهره‌گیری از رویکرد مشاوره‌ای برای رفع مشکلات مردم، جزو تأکیدات رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان در دولت مردمی است و توسط این مدیریت با جدیت پیگیری می‌شود.

ادامه خبر
26 مرداد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن 26 مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ضمن گرامیداشت این روز از ایثارگری‌های آزادگان و خانواده‌های آنان تجلیل کرد.

ادامه خبر
25 مرداد

5 ژئوسایت به چرخه زمین گردشگری قشم افزوده می شود / بررسی و شناسایی دو ژئوسایت جدید در غرب جزیره

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از آغاز عملیات آماده سازی و تجهیز پنج ژئوسایت جهت ورود به چرخه زمین گردشگری قشم خبر داد.

ادامه خبر
19 مرداد

ضرورت اطلاع رسانی هواشناسی برای کاهش آسیب پذیری در برابر حوادث احتمالی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اطلاع رسانی صحیح و هشدار به موقع یکی از نکات مهم در عملکرد سازمان هواشناسی است که می تواند موجب کاهش آسیب پذیری و جلوگیری از حوادث احتمالی می شود.

ادامه خبر
19 مرداد

ضرروت ترویج فرهنگ کتابخوانی از سنین پایین/ پویش‌های کتابخوانی در قشم راه‌اندازی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی از سنین پایین گفت: با وجود گسترش فضای مجازی در عصر دیجیتال هنوز هم هیچ عامل فرهنگی جایگزینی فرهنگ کتابخوانی نشده و در صورت فراهم شدن بستر مناسب، کتابخوانی مورد استقبال افراد زیادی از جامعه قرار خواهد گرفت.

ادامه خبر
61 - 72 of 1341

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد