اخبار

8 شهريور

برگزاری دوره‌های آموزشی و مانورهای عملیاتی آتش‌نشانان قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های تکمیلی آتش‌نشانی و مانورهای عملیاتی با هدف توان‌افزایی آتش‌نشانان قشم خبر داد.

ادامه خبر
8 شهريور

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران در قشم افتتاح شد

پردیس بین‌الملل دانشگاه تهران با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون توسعه مدیریت دانشگاه تهران افتتاح شد.

ادامه خبر
8 شهريور

صادرات بیش از 90 هزار تن سیمان و کلینکر از قشم

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 90 هزار تن سیمان و کلینکر شرکت سیمان جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
8 شهريور

تحول در زیرساخت‌های اقتصادی جنوب کشور با اجرای طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج‌فارس

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طراحی و ساخت 4 پروژه در طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج‌فارس از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، توسعه زیرساخت‌های اقتصادی جزیره و استان هرمزگان را در پی خواهد داشت.

ادامه خبر
6 شهريور

حل مشکلات شهرک های مسکونی قشم براساس اولویت های زیربنایی

جلسه بررسی مشکلات شهرک گلستان قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و نمایندگان ساکنان شهرک گلستان پیرامون مسائل و مشکلات این شهرک برگزار شد.

ادامه خبر
6 شهريور

آغاز ساماندهي محيطي قلعه پرتغالي‌هاي قشم

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز ساماندهي محيطي قلعه پرتغالي هاي قشم خبر داد.

ادامه خبر
2 شهريور

مزار شهدای گمنام با حضور رییس هیات‌ مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم غبارروبی شد

هم‌زمان با آغاز هفته دولت مزار شهدای گمنام شهر قشم با حضور رییس هیات ‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد، ائمه جمعه، فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم غبارروبی شد.

ادامه خبر
2 شهريور

خدمت به مردم افتخاری گذرا است که باید قدر آن را دانست

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: خدمت به مردم یک افتخار است که دائمی نیست و گذرا می‌باشد و در پایان مهم است چه اثری از خود بر جای می‌گذاریم.

ادامه خبر
2 شهريور

پیام مدیرعامل منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارمندان خدوم کشور تبریک گفت.

ادامه خبر
1 شهريور

کاهش بروکراسی و حذف موازی کاری شرط رشد تولید در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بروکراسی پیچیده، تعدد ضوابط و موازی کاری دستگاه ها در منطقه آزاد قشم موجب برخی چالش ها شده که برای رشد تولید باید این موارد حذف و اصلاح شود.

ادامه خبر
1 شهريور

مناطق آزاد باید به سمت حکمرانی یکپارچه حرکت کنند

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: موازی کاری و ایجاد تعارض در بخش های اجرایی موجب افزایش هزینه و کند شدن فرآیند تولید و فرار سرمایه شده است و باید در مناطق آزاد به سمت حکمرانی یگانه ویکپارچه حرکت کرد.

ادامه خبر
1 شهريور

کلنگ آب‌شیرین‌کن 10 هزار مترمکعبی قشم به زمین خورد

عملیات اجرایی طراحی و احداث آب‌شیرین‌کن جدید 10 هزار مترمکعبی شهر قشم و یک مخزن ذخیره آب بااعتباری بالغ‌بر 2550 میلیارد ریال با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون قضایی دادستان کل کشور آغاز شد.

ادامه خبر
49 - 60 of 1341

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد