اخبار

3 آذر

ارتقا کیفیت خدمات سفر در سایه همگرایی مدیریت های سازمان و ارگان های شهرستان

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بر لزوم همگرایی مدیریت های سازمان و ارگان های شهرستان، به منظور آماده سازی جزیره برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران تاکید کرد.

ادامه خبر
2 آذر

شرکت 175 دانش آموز در پویش کتاب و کتابخوانی

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دانش آموزان برتر و برگزیده در پویش کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

ادامه خبر
2 آذر

اخذ مجوز آزمون تشخیص بیماری لکه سفید در قشم

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط انسانی و استاندارد قشم از اخذ مجوز آزمون تشخیص بیماری لکه سفید (white spot) میگو با روش Real time PCR از سازمان دامپزشکی کشور توسط این شرکت خبر داد.

ادامه خبر
2 آذر

امنیت و آرامش امروز کشور مدیون ایثار شهداست

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امنیت و آرامش امروز کشور بیش از هرچیز مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنهاست.

ادامه خبر
2 آذر

ضرورت حمایت از فعالیت هایی که موجب اشتغال جوامع محلی می شود

با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم، سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد و شهرستان قشم، 4 واحد منزل مددجویی در جزیره هنگام افتتاح شد.

ادامه خبر
2 آذر

بسیج به عنوان یک نیروی مردمی همیشه در کنار مردم بوده است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بسیج در تمام برهه ها و مقاطع کشورمان که مردم نیاز داشت به عنوان یک نیروی مردمی در کنار مردم بود و به رغم همه تهدیدها و فشارهای مخالفان انقلاب، امروز تفکر بسیجی در ایران و دنیا به محبوب ترین تفکر مردمی تبدیل شده است.

ادامه خبر
1 آذر

برگزاری نشست بصیرتی و روایتگری دفاع مقدس در درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، نشست بصیرتی و روایتگری دفاع مقدس با حضور حجت‌الاسلام امید درویشی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه شهرستان قشم و جمعی از مسئولان این شهرستان و شهر درگهان در محل مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
1 آذر

سخنرانی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در همایش بسیج و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

سخنرانی دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در همایش بسیج و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم، علیرضا نصری فرماندار قشم، نیروهای بسیج سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات و مدیران اجرایی، قضایی، نظامی و انتظامی شهرستان برگزار شد.

ادامه خبر
30 آبان

افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی در سازمان منطقه آزاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح پایگاه بسیج شهید قاسم سلیمانی با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات و مسئولان شهرستان قشم به مناسبت هفته بسیج درمحل ساختمان معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در روز دوشنبه خبر داد.

ادامه خبر
30 آبان

اساس شکل گیری بسیج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور پيامي به مناسبت هفته بسيج، ارزش هاي انساني و فرهنگ عميق اسلامي را اساس شکل گیری بسیج و رمز موفقيت این نهاد انقلابی را اعتقاد راسخ ميليون ها بسیجی به این فرهنگ و ارزش ها دانسته است.

ادامه خبر
30 آبان

مناطق آزاد باید به اهداف اصلی تشکیل خود بازگردند/ این مناطق بجای واردات بی‌رویه به مرکز صادرات، رونق تولید و ارتباطات مالی تبدیل شوند

رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت ها و امکانات گسترده مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آمار بسیار پایین صادرات غیرنفتی از این مناطق را، تاسف برانگیز و نگران کننده دانست و اظهارداشت: باید تحول جدی در مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی ایجاد شود و این مناطق به اهداف اصلی تشکیل خود بازگردند.

ادامه خبر
29 آبان

استقرار اکیپ سیار ثبت نام طرح مسکن جوانان در روستاهای غرب جزیره قشم

مدیر پروژه مسکن جوانان قشم از دستور ویژه دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم جهت استقرار اکیپ سیار در روستاهای غرب جزیره برای ثبت نام از متقاضیان طرح مسکن جوانان قشم خبر داد.

ادامه خبر
49 - 60 of 286

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد