\ اخبار

اخبار

1 آذر

برگزاری دوره‌های طرح آموزش رایگان هنر در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های طرح آموزش رایگان هنر در راستای شعار تحول و عدالت محوری دولت سیزدهم در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
1 آذر

تقدیر از رابطان برتر بازرسی سازمان منطقه آزاد قشم

مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مراسم تقدیر از رابطان برتر بازرسی این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
1 آذر

حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در قبرستان انگلیسی‌ها

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در محوطه تاریخی قبرستان انگلیسی‌ها در روستای باسعیدو بر لزوم احیای این نقطه تاریخی تأکید کرد.

ادامه خبر
30 آبان

سیمای شهر قشم به المان‌های نورپردازی آراسته شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از نصب المان‌های نورپردازی باهدف زیباسازی فضاها و مناظر شهری در قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 آبان

نخستین جشنواره دستاوردهای مردمی قشم افتتاح شد/ صنایع بومی افتخاری از دل تاریخ نیاکان ایران‌زمین

نخستین جشنواره دستاوردهای مردمی قشم"شهریما" با حضور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسوولان جزیره افتتاح شد.

ادامه خبر
29 آبان

برپایی جشنواره کتاب هم‌زمان با جشنواره‌های بومی- محلی قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم برپایی جشنواره کتاب هم‌زمان با برگزاری جشنواره شهریما در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
28 آبان

"نمایشگاه شهریما" فرصتی برای نمایش دستاوردهای جامعه محلی قشم/ شهریما فردا افتتاح می‌شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: "نمایشگاه شهریما" فرصتی برای ارائه دستاوردهای مردم جزیره به هم‌وطنان و گردشگرانی است که در ایام جام جهانی به قشم سفر می‌کنند.

ادامه خبر
26 آبان

پرواز قشم - دوحه راه اندازی شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برقراری پرواز قشم – دوحه با همکاری سازمان هواپیمایی کشور برای تسهیل در حضور هموطنان و هواداران تیم ملی کشور در مسابقات جام جهانی 2022 قطر خبر داد.

ادامه خبر
25 آبان

حکم فرمانده پایگاه بسیج سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به‌عنوان فرمانده پایگاه بسیج این سازمان انتخاب شد.

ادامه خبر
25 آبان

برنامه‌ریزی برای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان و نخبه محور در قشم

در نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر برنامه‌ریزی برای توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان و نخبه محور در جزیره قشم با محوریت پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس (قشم) تأکید شد.

ادامه خبر
24 آبان

تقدیر اساتید دانشگاه های استان هرمزگان از عملکرد یک ساله سازمان منطقه آزاد قشم

جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان هرمزگان با انتشار نامه ای به آیت الله رییسی، رییس جمهوری از اقدامات و فعالیت های یک ساله سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر کردند.

ادامه خبر
24 آبان

طرح تفصیلی شهر سوزا به تصویب رسید

در جلسه کارگروه طرح تفصیلی ماده 8 به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور نمایندگان وزارتخانه های راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، کشور و سازمان حفاظت از محیط زیست طرح تفصیلی شهر سوزا به تصویب رسید.

ادامه خبر
25 - 36 of 1443

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد