اخبار

9 شهريور

درجه‌بندی اماکن اقامتی منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم

مدیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی سازمان منطقه آزاد قشم از فراخوان این مدیریت برای شرکت های علاقمند به مشارکت در انجام فرآیند درجه‌بندی اماکن اقامتی در منطقه آزاد و ویژه اقتصادی قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 شهريور

کنترل آلاینده‌‌های صنایع برای حفظ محیط زیست جزیره توسط سازمان منطقه ازاد قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم رعایت موازین محیط زیستی را در مجموعه های بزرگ صنعتی جزیره قشم یک ضرورت خواند و گفت: این سازمان با توجه به اختیارات و وظایف قانونی خود رعایت این موازین را در صنایع کوچک، متوسط و بزرگ مستقر در جزیره قشم بطور مستمر نظارت می کند.

ادامه خبر
7 شهريور

ارتقاء محیط زیست قشم همگام با دستاوردهای بین المللی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به جلب مشارکت بین المللی در زمینه حفاظت از محیط زیست جزیره قشم از سوی این سازمان از اجرای 30 پروژه با مشارکت و همكاري این سازمان و برنامه کمک های کوچک تسهیلات محیط‌ زیست جهانی برنامه توسعه و عمران ملل متحد در ایران(UNDP/GEF/SGP) خبر داد و گفت: این پروژه ها از سال 1381 تاکنون در زمينه‌هاي حفظ تنوع زيستي، ارتقاء معيشت پايدار، توانمندسازی بانوان محلی، ارتقاء صنایع دستی و حفاظت از محيط‌ زيست جزيره قشم انجام شده است.

ادامه خبر
6 شهريور

9.5 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 26.6 میلیارد ریال در یک شهر و دو روستای قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شش قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر سوزا و روستاهای سلخ و تورگان قشم مجموعا به مساحت 9هزار و 540 مترمربع رفع تصرف شد.

ادامه خبر
6 شهريور

برنامه ریزی برای بهبود خدمات رسانی به گردشگران در راستای اهداف برنامه "روستای پاک، جزیره سبز"

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از روستاهای دهخدا و دیرستان بازدید کردند و با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دیرستان و هنگام به گفتگو پرداختند.

ادامه خبر
6 شهريور

بررسی آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام حوزه هتلینگ در قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان از محل پرو احداث هتل دوریتا بازدید کردند.

ادامه خبر
6 شهريور

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

بازدیدهای مستمر و گسترده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ها و پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام به واحدها و مجموعه های درحال فعالیت و بهره برداری نیز تسری پیدا کرد، بطوری که دو شهرک مسکونی بزرگ و یک مجموعه آموزشی تفریحی ورزش های آبی در سواحل نیلگون خلیج فارس مورد بازدید وی قرار گرفت.

ادامه خبر
6 شهريور

وبینار آموزشی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" در قشم برگزار شد

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار تخصصی "آب، الکترولیت، نوشیدنی های ورزشی و انرژی زا" با حضور ورزشکارن علاقمندی از سراسر کشور خبر داد.

ادامه خبر
6 شهريور

بررسی آخرین وضعیت مربوط به پسماندها در سطح جزیره

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در بازدید از برخی روستاهای غرب جزیره، به بررسی آخرین وضعیت دفع پسماند در این روستاها پرداخت.

ادامه خبر
6 شهريور

مشارکت فعال مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم در طرح واکسیناسیون مردم درگهان علیه کرونا

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از مشارکت فعال این مدیریت در واکسیناسیون مردم شهر درگهان بر علیه ویروس کرونا خبر داد و گفت: روزانه چند صد نفر از افراد واجد شرایط در درگهان و روستاهای اطراف برای واکسینه کردن خودشان به سالن مدیریت امور درگهان این سازمان مراجعه می کنند.

ادامه خبر
5 شهريور

گودبرداری های رها شده قشم ایمن سازی می شوند

مدیر شهرسازی و معماری سازمان منطقه آزاد قشم از صدور دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم جهت شناسایی، صدور اخطار و ایمن سازی گودبرداری های رها شده خبر داد.

ادامه خبر
4 شهريور

پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول شهر قشم آغاز شد

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول معابر شهر قشم بااعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه خبر
241 - 252 of 265

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد