\ اخبار

اخبار

12 تير

بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به گردشگران با هم‌افزایی قشم و خمیر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه همکاری بین پهل و قشم نویدبخش ارایه خدمات شایسته‌تر به گردشگران است.

ادامه خبر
12 تير

مردم قشم در کنار آسیب دیدگان زلزله هستند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به نمایندگی از مردم جزیره با حضور در روستاهای زلزله‌زده استان هرمزگان گفت: مردم قشم در کنار آسیب دیدگان زلزله هستند.

ادامه خبر
12 تير

محل شهادت سرنشینان هواپیمای ایرباس در قشم گل‌باران شد

مراسم گل‌باران محل شهادت 298 سرنشین پرواز شماره 655 شرکت ایران ایر در سی و چهارمین سالگرد شهادت این عزیزان، با حضور جمعی از مسوولان، خانواده‌های شهدا و جانبازان در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برگزار شد.

ادامه خبر
12 تير

شنای 30 جانباز دفاع مقدس در مسیر دریایی قشم- هنگام

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 30 جانباز دفاع مقدس، در بیستمین یادواره شهدای خلیج‌فارس، مسیر دریایی قشم به هنگام را شنا کردند.

ادامه خبر
11 تير

بسیج سازمان منطقه آزاد قشم برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی این منطقه برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی به مناطق آسیب دیده خبر داد.

ادامه خبر
9 تير

ساماندهی فرآیندها برای توسعه صادرات میگو و ماهی خشک از قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در قشم ظرفیت های خوبی در حوزه محصولات شیلاتی بویژه میگو و ماهی خشک وجود دارد که با ساماندهی برخی فرآیندها می توان برای صادرات بیشتر آنها برنامه ریزی کرد.

ادامه خبر
9 تير

آغاز پویش پاکسازی شهرها و روستاهای جزیره قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش پاکسازی شهرها و روستاهای جزیره قشم با شعار جهاد خدمت برای «محله پاک، شهر آباد» خبر داد.

ادامه خبر
9 تير

پارک بانوان و بازارچه صنایع دستی در قشم راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در حال رایزنی برای تخصیص فضایی به عنوان پارک بانوان به همراه پیست دوچرخه سواری و بازارچه ای دایمی برای عرضه مستقیم محصولات صنایع دستی هستیم.

ادامه خبر
9 تير

کمیته اقتصاد دانش بنیان قشم پایگاهی برای علمی سازی روش های تولید است/ قشم مرکز توسعه استارتاپ های کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تداوم برگزاری جلسات این کمیته با ترکیبی متشکل از مدیران عامل شرکت های دانش بنیان، به علمی سازی روش های تولید منتج می‌شود.

ادامه خبر
8 تير

حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در اولویت فعالیت های مناطق آزاد

مشاور امور بانوان دییرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور در سفر به منطقه آزاد قشم گفت: حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در دستور کار و یکی از اولویت های دبیرخانه شورای عالی و مناطق آزاد کشور است.

ادامه خبر
8 تير

رشد 84 درصدی ارزش رفع تصرف اراضی از ابتدای سال

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 84 درصدی ارزش رفع تصرف اراضی خالصه انجام شده در جزیره قشم از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

ادامه خبر
8 تير

همگرایی با شهرداری های جزیره برای ارتقای خدمات شهری / آغاز دور جدید همدلی

تفاهم نامه همکاری در حوزه مرتبط با وظایف شهری به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی بیشتر در انجام وظیفه و ارائه خدمات به شهروندان و جلوگیری از دوگانگی در انجام وظایف، بین سازمان منطقه آزاد قشم و شورای اسلامی و شهرداری شهر سوزا امضا شد.

ادامه خبر
217 - 228 of 1431

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد