\ اخبار

اخبار

13 مرداد

افزایش کیفیت خدمات رسانی، اولویت توسعه همکاری با شهرداری های جزیره است / بازگشایی مسیر سیلاب محله چابهار به سرعت اجرایی شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: وجود منطقه آزاد در جزیره قشم یک فرصت و ظرفیت بسیار عالی برای خدمات رسانی زیرساختی، عمرانی و شهری مناسبت به ساکنان این منطقه است.

ادامه خبر
12 مرداد

لزوم توسعه سخت افزاری آموزش و پرورش قشم

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان قشم گفت: پرورش نیروی انسانی متعهد وظیفه نظام آموزشی است.

ادامه خبر
12 مرداد

رفع تصرف بیش از 130 هکتار از اراضی خالصه از ابتدای سال

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف بیش از 130 هکتار (یک میلیون 307 مترمربع) اراضی خالصه در جزیره قشم از ابتدای فروردین ماه تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
11 مرداد

مشکلات شهر تجاری درگهان با همکاری بین مسوولان قابل‌حل است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با مردم شهر درگهان گفت: مشکلات زیرساختی، خدماتی و رفاهی این شهر تجاری با همکاری بین مسوولان قابل‌حل است.

ادامه خبر
9 مرداد

سرعت بخشی خدمات مردمی اولویت منطقه آزاد قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از سرعت بخشی در روند خدمات به مردم به‌عنوان اولویت این منطقه آزاد یاد کرد.

ادامه خبر
8 مرداد

ساخت اولین کمپ حرفه ای فوتبال باشگاه استقلال در جزیره قشم

با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین «سازمان منطقه آزاد قشم» و «باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال» در محل دبیرخانه شورایعالی به امضاء رسید.

ادامه خبر
7 مرداد

ارسال ششمین محموله کمک های منطقه آزاد قشم به مناطق زلزله زده هرمزگان

ششمین محموله کمک های مردمی از منطقه آزاد قشم به مناطق زلزله زده استان هرمزگان ارسال شد.

ادامه خبر
4 مرداد

اختصاص 3 هزار تخت اقامتی قشم به گردشگران خارجی جام‌جهانی قطر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 3 هزار تخت اماکن اقامتی قشم برای اسکان گردشگران خارجی و 9 هزار تخت برای اسکان گردشگران داخلی در ایام برگزاری جام‌جهانی فوتبال قطر آماده شده است.

ادامه خبر
3 مرداد

دومین جلسه ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل شد

ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد قشم، در پی هشدار هواشناسی سطح قرمز اداره کل هواشناسی هرمزگان، باهدف آمادگی و هماهنگی مدیریت‌ها و بخش‌های مختلف جهت کاهش آسیب‌های احتمالی برگزار شد.

ادامه خبر
2 مرداد

سند توسعه قرآنی قشم تدوین می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم باید به عنوان جزیره نمونه قرآنی مطرح شود و برای دستیابی به این هدف به‌زودی سند توسعه قرآنی قشم تدوین می‌شود.

ادامه خبر
2 مرداد

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

ادامه خبر
1 مرداد

مسوولان منطقه آزاد قشم پیشگام در ارائه الگوی شادی مومنانه

امام جمعه شهرستان قشم گفت: با مدیریت برنامه‌های شاد به دور از گناه در جشنواره تابستانه، مسوولان منطقه آزاد قشم ثابت کردند که می‌توانند بهترین الگوی نشاط دور از گناه و یک مدل شادی مومنانه برای دیگران باشند.

ادامه خبر
193 - 204 of 1456

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد