اخبار

8 خرداد

گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم ساماندهی و ایمن سازی می شوند

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت در بازدیدی میدانی به بررسی آخرین وضعیت گودهای رها شده و پرخطر شهر قشم پرداختند.

ادامه خبر
7 خرداد

ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه‌ای با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی بر لزوم ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره قشم تأکید کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

پیمایش طولانی‌ترین غار نمکی دنیا

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: تیم فنی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم باهدف بررسی، بازبینی ایمنی مسیر و ارزیابی غار نمکدان، طولانی‌ترین غار نمکی دنیا را پیمایش کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

پایان اولين مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در باسعیدو

مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم از پایان اولین مرحله راستی آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم در روستای باسعیدو خبر داد.

ادامه خبر
5 خرداد

امنیت امروز منطقه مدیون شجاعت و از خودگذشتگی نیروهای سپاه است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان ضمن بازدید از مرکز فرماندهی و کنترل تنگه هرمز با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار قشم دیدار و گفتگو کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از هنرمندان جهت معرفی فرهنگ و ظرفیت های جزیره

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران این سازمان در محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «هم دیدار» در لوکیشن جزیره ناز در جزیره زیبای قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
5 خرداد

انجام 1200 بازرسی در هلر و درگهان

مدیر امور درگهان از انجام یک هزار و 200 فقره بازرسی از اصناف هلر و درگهان در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار و پیشگیری از هرگونه گرانفروشی و سوء‌استفاده از حذف ارز ترجیحی خبر داد.

ادامه خبر
4 خرداد

رفع تصرف بیش از یک هزار و 242 میلیارد ریال از اراضی خالصه جزیره قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک هزار و 242 میلیارد و 51 میلیون ریال اراضی خالصه در جزیره قشم در دوماهه نخست سال جاری خبر داد.

ادامه خبر
3 خرداد

منطقه آزاد قشم منبع تولید قدرت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: منطقه آزاد قشم می‌تواند منبع تولید قدرت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برای کشور باشد.

ادامه خبر
3 خرداد

آغاز اولين مرحله راستی آزمایی متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره قشم از باسعیدو

مدیر طرح مسکن جوانان جزیره قشم گفت: با دستور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، نخستین مرحله راستی آزمایی و تطبیق مدارک بارگزاری شده توسط متقاضیان طرح مسکن جوانان جزیره به مدت دو روز (چهارشنبه 4 خردادماه تا پنجشنبه 5 خردادماه) در روستای باسعیدو آغاز می‌شود.

ادامه خبر
3 خرداد

رمکان شهر بدون بیکار/ توسعه رمکان با افزایش تعامل سازمان منطقه آزاد و شهرداری شتاب می‌گیرد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تأکید بر افزایش همگرایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی در دولت انقلابی و مردمی گفت: توسعه رمکان به‌عنوان شهر تجاری مهم جزیره که نرخ بیکاری در آن صفر است، با افزایش تعامل سازمان و شهرداری این شهر شتاب می‌گیرد.

ادامه خبر
3 خرداد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم برگزار شد

یادواره فرهنگی و هنری شهدای شهرستان قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم و جمعی از مسوولان اجرایی شهرستان و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
169 - 180 of 1341

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد