اخبار

18 خرداد

صنایع دستی قشم ظرفیت بی نظیر برای پیشرفت ویژند جهانی جزیره

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره زیبا و پهناور قشم برای جهانی شدن نیازمند ویژندسازی است و صنایع دستی بی بدیل جزیره نشینان یکی از نمادهای ملموس و ظرفیت چشم نواز برای ایجاد این ویژند (برابر پارسی برند) به حساب می آید.

ادامه خبر
17 خرداد

هماهنگی قشم و کیش برای پذیرایی از گردشگران جام جهانی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از هماهنگی کامل مناطق آزاد قشم و کیش در راستای استفاده از ظرفیت‌های مشترک برای پذیرایی از گردشگران جام جهانی خبر داد.

ادامه خبر
17 خرداد

هدایت هدفمند منابع موجود در مسیر توسعه متوازن زیرساخت های مواصلاتی جزیره قشم

معاون فنی زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از هدایت هدفمند منابع و مصارف سازمانی در دولت انقلابی و مردمی در مسیر ایجاد ارزش افزوده اجتماعی و اقتصادی جزیره خبر داد.

ادامه خبر
17 خرداد

کلنگ جاده ساحل جنوبی قشم به زمین خورد

کلنگ پروژه تعریض جاده ساحل جنوبی از شهر قشم تا فرودگاه بین‌المللی جزیره، به طول 60 کیلومتر با اعتبار 15 هزار میلیارد ریال به زمین خورد.

ادامه خبر
12 خرداد

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی حجت الاسلام محمدسعید آخوندی را به سمت سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان منصوب کرد.

ادامه خبر
11 خرداد

هم‌افزایی برای بهره‌برداری حداکثری از مصوبات کمیسیون عمران مجلس

نشست مشترک رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر طبل به منظور ایجاد هم‌افزایی در راستای بهره‌برداری حداکثری از مصوبات کمیسیون عمران مجلس برای تجهیز شهرداری‌های جزیره و ارتقای خدمات شهری برگزار شد.

ادامه خبر
11 خرداد

طرح مسکن جوانان، بخش قابل توجهی از مشکل مسکن ساکنان جزیره را حل می کند / مطالعات طرح تفصیلی شهر سوزا انجام شده و در آینده این طرح نهایی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اجرای طرح مسکن جوانان قشم تا پایان سال جاری، بخش قابل توجهی از مشکل مسکن ساکنان جزیره حل خواهد شد.

ادامه خبر
10 خرداد

احصا ظرفیت‌های اقتصادی قشم در حوزه برون‌مرزی

نشست هم‌اندیشی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر جذب و سرمایه گذاری این سازمان و رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در قشم با روسای شبکه بانکی، شعب ارزی، صرافی‌ها و برخی از فعالان اقتصادی جزیره برگزار شد.

ادامه خبر
10 خرداد

توانمندسازی و حرفه آموزی محکومان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مهارت آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی محکومان و زندانیان مساله ای است که با مشارکت عمومی خیرین و سایر دستگاه های دولتی و قوه قضاییه اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
10 خرداد

با اجرای طرح آسفالت معابر روستاها شاهد توسعه و تحول روستاهای قشم خواهیم بود / آغاز فرآیند اجرای طرح مسکن جزیره پس از پایان مراحل راستی آزمایی و تطبیق مدارک متقاضیان

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تا پایان سال جاری با اجرای آسفالت طرح هادی و معابر روستاهای جزیره قشم، شاهد تحول و توسعه روستایی و بهسازی شرایط خواهیم بود.

ادامه خبر
10 خرداد

جشنواره تابستانی قشم برگزار می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته به دنبال این هستیم تا در تابستان سال جاری ویژه‌برنامه‌های شاد و متنوعی در قالب جـشـنواره تابستانی در منطقه آزاد قشم برگزار شود.

ادامه خبر
9 خرداد

پیشرفت فیزیکی 66 درصدی پروژه احداث بلوار مرکزی طولا

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از پیشرفت 66 درصدی پروژه «احداث بلوار مرکزی طولا» خبر داد.

ادامه خبر
157 - 168 of 1341

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد