\ اخبار

اخبار

19 اسفند

برگزاری دوره آموزشی آشنایی جایگاه صنعت ساختمان درخصوص ارتقای صنعت گردشگری

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مراحل صدور پروانه ساختمانی و گواهی پایانکار در جایگاه صنعت ساختمان درخصوص ارتقای صنعت گردشگری (ارتباطات، فرصت ها و چالش ها) خبر داد.

ادامه خبر
19 اسفند

19 نهال مثمر به نام 19 شهید والامقام در پارک جنگلی گلستان قشم کاشته شد

آیین درختکاری خانواده معظم شهدا با حضور فرزاد میراب زاده اردکانی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی این سازمان، نرگس بحرینی رییس اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان قشم و جمعی از خانواده معظم شهدای جزیره قشم با غرس 19 نهال مثمر مرکبات در محل پارک جنگلی گلستان شهر قشم برگزار شد.

ادامه خبر
19 اسفند

رشد تولید و صادرات منطقه آزاد قشم در بحبوحه کرونا

تصور می‌شد که در سال 99 به علت شیوع کرونا که دروازه‌های اقتصاد کشور‌ها را به روی یکدیگر بست، با چالش‌های شدید اقتصادی روبه‌رو باشیم اما آمار و ارقام نشان می‌دهد که منطقه قشم با وجود چالش‌های تحریم و کرونا رشد قابل توجهی در صادرات داشته است.

ادامه خبر
19 اسفند

فعالیت کانون‌های فرهنگی تجلی‌گر کارکرد مساجد در اسلام است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: کارکرد مساجد در اسلام منحصر به اقامه نماز نیست و فعالیت‌ کانون‌های فرهنگی هنری تجلی‌گر گستردگی این کارکردها است.

ادامه خبر
18 اسفند

نصب گلدان های صخره ای برای اولین بار در درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای عملیات نصب گلدان های صخره ای در راستای احیای سیما و منظر شهری درگهان خبر داد.

ادامه خبر
18 اسفند

برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی معیشت پایدار جنگل حرا به مناسبت رو جهانی حیات وحش

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی معیشت پایدار جنگل حرا توسط نیروهای این مدیریت و با مشارکت و همکاری شورا و دهیاری روستای دهخدا به مناسبت روز جهانی حیات وحش (3 مارس / 13 اسفندماه) خبر داد.

ادامه خبر
17 اسفند

استفاده از ظرفیت های فضای مجازی جهت فرهنگ سازی یک ضرورت است

آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم در سال 1399 با حضور امامان جمعه این شهرستان و سایر اعضای این شورا در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
17 اسفند

26.1هزارمترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 27.4میلیارد ریال در روستاهای لافت و تلمبو رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای لافت و تلمبو جزیره قشم مجموعا به مساحت 26هزار و 187 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
16 اسفند

کارنامه موفق مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت تدبیر و امید

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تکریم و معارفه دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک را از السابقون والسابقون مدیران نظام خواند که سوابق او موید خدمات ارزشمندش در طی 42 سال خدمت به کشور است.

ادامه خبر
16 اسفند

رییس موسسه آموزش عالی قشم به عنوان نماینده منتخب موسسات آموزش عالی استان هرمزگان منصوب شد

رییس دانشگاه هرمزگان، رییس موسسه غیردولتی و غیرانتفاعی آموزش عالی قشم را به عنوان نماینده منتخب موسسات آموزش عالی استان در شورای مدیریت آموزش عالی استان هرمزگان منصوب کرد.

ادامه خبر
16 اسفند

امکان الحاق اراضی به محدوده طرح هادی 21 روستای منطقه ویژه اقتصادی قشم بررسی شد

در راستای اجرای تفاهم‌نامه و همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درخصوص الحاق اراضی خارج از محدوده طرح هادی روستاهای جزیره قشم به محدوده، جمعی از کارشناسان سازمان همراه با رییس فنی و اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قشم روزهای سه شنبه و چهارشنبه از اراضی مورد نظر در اطراف افزون بر21 روستا واقع در محدوده منطقه ویژه اقتصادی قشم بازدید و امکان الحاق آنها را بررسی کردند.

ادامه خبر
15 اسفند

توزیع رایگان بیش از 2 هزار اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در قشم

همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی آیین نمادین کاشت درخت و تجلیل از کارکنان نمونه فضای سبز، با حضور جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در محل پارک جنگلی گلستان برگزار شد.

ادامه خبر
1309 - 1320 of 1431

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد