اخبار

7 آذر

حسینی سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با صدور حکمی سیدمحمد حسینی را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

ادامه خبر
7 آذر

خانواده های معظم شهداء چشم و چراغ انقلاب و نظام اسلامی هستند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با وی، خانواده های معظم شهداء را چشم و چراغ انقلاب و نظام اسلامی دانست و بر حمایت همه جانبه این سازمان از این خانواده ها تاکید کرد.

ادامه خبر
7 آذر

رفع تصرف 2934 مترمربع اراضی خالصه به ارزش 14.6 میلیارد ریال در روستای باغ بالا قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه زمین به مساحت دو هزار و 934متر مربع از اراضی خالصه واقع در خارج از طرح هادی روستای باغ بالا جزیره قشم از سوی این یگان خبر داد.

ادامه خبر
7 آذر

فرمانده قرارگاه منطقه ای مدینه منوره نزسا با سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دیدار کرد

فرمانده قرارگاه منطقه ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران در دیدار صمیمانه با دکتر افشار فتح الهی، سرپرست منطقه آزاد قشم، با اهدای یک لوح یادبود انتصاب وی را تبریک گفت و توفیقات روز افزون را خواستار شد.

ادامه خبر
7 آذر

سرپرست جدید مرکز پزشکی خلیج فارس منصوب شد

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از انتخاب دکتر میثم فتحی به عنوان سرپرست جدید مرکز پزشکی خلیج فارس خبر داد.

ادامه خبر
7 آذر

نقص فنی جرثقیل علت حادثه روز گذشته اسکله بهمن / برخورد جرثقیل به شناور خسارت جزئی به شناور در حال تخلیه وارد کرد

مدیر بندر بهمن منطقه آزاد قشم گفت: صبح دیروز نقص فنی یک دستگاه جرثقیل پیمانکار تخلیه و بارگیری در اسکله بهمن موجب توقف کوتاه در خدمات اسکله گردید.

ادامه خبر
7 آذر

کوتاه سازی، شفاف سازی و مکانیزه کردن فرآیندهای کاری محور اصلی خدمات منطقه آزاد قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بر لزوم کوتاه سازی، شفافیت و سیستمی کردن فرآیند خدمات به مردم و سرمایه گذران، به عنوان محورهای اصلی سیاست گذاری این منطقه آزاد تاکید کرد.

ادامه خبر
7 آذر

رویکرد فرهنگی و بین المللی ورزش برای سازمان منطقه آزاد قشم اولویت دارد

سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم ورزش را با رویکرد فرهنگی و بین المللی یکی از از اولویت های مهم دولت مردمی دکتر رییسی و سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد.

ادامه خبر
6 آذر

مشاور و سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دستیار ویژه مدیرعامل این سازمان منصوب شدند

سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم با صدور احکامی مشاور و سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل این سازمان و همچنین دستیار ویژه خود را منصوب کرد.

ادامه خبر
6 آذر

رونمایی از کتاب نقاشی های کودکانه «چگاسفلای من» توسط انتشارات دادکین قشم

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مراسم رونمایی کتاب نقاشی های کودکانه از آثار مکشوفه محوطه باستانی و پیش‌ از تاریخی چگاسفلا، با عنوان« چگاسفلای من» توسط انتشارات دادکین قشم در موزه خیمه شب بازی تهران خبر داد.

ادامه خبر
6 آذر

امنیت و اقتدار خلیج‌فارس مرهون حضور سپاه است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، امنیت و اقتدار حاکم در خلیج‌فارس را مرهون حضور سپاه دانست.

ادامه خبر
6 آذر

دره ستاره ها با 33.5هزار بازدید کننده، جذاب ترین ژئوسایت قشم برای گردشگران

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از بازدید 72هزار و918 نفر گردشگر از جاذبه های طبیعی ژئوسایت های جزیره قشم در طول 8 ماه سال 1400 خبر داد و گفـت: در طول این مدت دره ستاره ها با 33هزار و 523 نفر بیشترین و دره تندیس ها با سه هزار و 485 نفر کم ترین بازدید کننده را داشته است.

ادامه خبر
121 - 132 of 288

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد