\ اخبار

اخبار

1 فروردين

6 تیم تخصصی بطور روزانه واحدهای صنفی و اماکن گردشگری قشم را نظارت و کنترل می کنند

قائم مقام کمیته نظارت، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: فعالیت های همه واحدهای صنفی و اماکن اقامتی، تفریحی و گردشگری جزیره قشم توسط 6 تیم تخصصی بطور روزانه نظارت و کنترل می شود.

ادامه خبر
30 اسفند

سرپرست منطقه آزاد قشم منصوب شد

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

ادامه خبر
30 اسفند

آغاز پویش تولید محتوای فرهنگی با موضوع «احساس تعلق به ایران اسلامی» در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقه پویش مردمی تولید محتوای فرهنگی در فضای مجازی با موضوع «احساس تعلق به ایران اسلامی» ویژه جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
29 اسفند

دریافت مجوز ورود به قشم بدون نیاز به اینترنت فراهم شد

قایم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از دریافت مجوز ورود به قشم بدون نیاز به اینترنت و از طریق کد دستوری #55*6655* خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

دیدار معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقار قشم

به مناسبت روز پاسدار مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه با حضور در دفتر ستاد فرماندهی ناوتیپ رزمی 112 ذوالفقارقشم ضمن دیدار با فرمانده و مسئولان این ستاد، فرا رسیدن روز پاسدار را به آنها تبریک گفته و از خدمات و رشادت های شان تجلیل و تقدیر کردند.

ادامه خبر
28 اسفند

آموزش قوانین و تکنیک های نظارتی به 20 نفر از نیروهای مستقر در ژئوسایت های قشم

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری دوره قوانین و تکنیک های نظارتی جهت افزایش دانش و توانایی نیروهای مستقر در ژئوسایت های جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

13.6 هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 11.1 میلیارد ریال در سوزا و چاهوشرقی قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده شهر سوزا و خارج از محدوده طرح هادی روستای چاهوشرقی جزیره قشم مجموعا به مساحت 13هزار و 626 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
28 اسفند

آغاز ذخیره سازی مزارع پرورش میگوی قشم برای برداشت در 1400

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز ذخیره سازی لاروهای میگو در 13 مزرعه پرورشی قشم خبر داد.

ادامه خبر
28 اسفند

آیین تجلیل از افسران جنگ نرم در روز پاسدار برگزار شد

به مناسبت روز پاسدار آیین تجلیل از افسران جنگ نرم در فضای مجازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم، مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، فریدون فدایی دولت سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری و فرزاد میراب زاده مشاور مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران، سرهنگ دوم پاسدار بهمن سالاری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قشم و جمعی از پرسنل این ناحیه در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
28 اسفند

قشم پرچم دار توسعه اشتغال جامعه محلی با محوریت حفاظت از محیط زیست

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با مدیرعامل استارتاپ کشف سرزمین پارسی و نماینده باشگاه نیچرفرندز در خاورمیانه در راستای بررسی زمینه های اشتغالزایی برای جامعه محلی براساس داشته های طبیعی جزیره دیدار کرد.

ادامه خبر
28 اسفند

جهش تولید در حوزه شیلات با رقم سرمایه گذاری 26062 میلیارد ریال

اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم با 26062 میلیارد ریال سرمایه گذاری توانسته به جهشی در حوزه تولید صنایع شیلاتی کشور نایل شود.

ادامه خبر
28 اسفند

عملیات شناسایی و اکتشاف جدید در گنبد نمکی ژئوپارک جهانی قشم

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از شناسایی و اکتشاف مسیر اتصال دهانه های ورودی غار در میدان نمکدان محدوده 3N در ژئوسایت گنبد نمکی برای نخستین بار در تاریخ معرفی این گنبد، با کمک تیم فنی هیأت و حمایت مدیریت ژئوپارک جهانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
1297 - 1308 of 1456

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد