\ اخبار

اخبار

16 فروردين

صدور بیش از یک هزار و 151 کارت بازرگانی در منطقه آزاد قشم / هیچ کارت بازرگانی یکبار مصرفی در منطقه آزاد قشم وجود ندارد

از سال 1393 که وظیفه صدور و تمدید کارت های بازرگانی در منطقه آزاد قشم به مجموعه وظایف مدیریت بازرگانی و اصناف این سازمان محول شد تا پایان سال 1399، بیش از یک هزار و 151عدد کارت بازرگانی صادر شده است.

ادامه خبر
16 فروردين

اختصاص یک میلیارد و 200میلیون ریال سهمیه کتاب به قشم

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اختصاص سهمیه کتاب به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال به عنوان اخرین مرحله از سهمیه سال 99 به این منطقه خبر داد

ادامه خبر
16 فروردين

85درصد اشتغال پیش بینی شده در منطقه آزاد قشم برای سال 99درشش ماهه اول محقق شد

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه آزاد قشم از تحقق 85درصدی اشتغال پیش بینی شده برای سال 99 در این منطقه در شش ماهه اول این سال خبر داد و گفت: طبق جدول پیش بینی اشتغال جدید در منطقه آزاد قشم برای سال 99 ازهفت هزار و 282شغل پیش بینی شده، افزون بر شش هزار و 215 شغل یعنی 85.34درصد در شش ماهه اول این سال محقق شده است.

ادامه خبر
15 فروردين

3 خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

ادامه خبر
15 فروردين

صادرات بیش از 100 میلیون دلار کالا و خدمات از منطقه آزاد قشم/ افزایش صادرات با وجود بحران کرونا

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات بیش از 100 میلیون دلار کالا و خدمات تولیدی از منطقه آزاد قشم به داخل و خارج از کشور در سال 1399 خبر داد.

ادامه خبر
14 فروردين

احداث و اجرای 17 پروژه شاخص کمپ پارک و اسکله گردشگری در قشم

پس از سفر رییس دولت تدبیر و امید به جزیره قشم در سال 1394 و با دستور ویژه وی، توسعه فضاهای گردشگری جزیره در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت که نتیجه آن احداث و اجرای 17 پروژه شاخص شامل کمپ پارک ها و اسکله های گردشگری از سال 94 تاکنون است.

ادامه خبر
14 فروردين

اشتغال درمنطقه آزاد قشم بین سال های 92تا 98 افزون بر 26.5 درصد رشد داشته است

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منطقه آزاد قشم گفت: میزان اشتغال سالم و مولد در منطقه آزاد قشم در سال 1392 افزون بر 47هزار و 371نفر شاغل بوده است که این رقم با 26.55درصد رشد به 64هزار و 495شاغل در پایان سال 98 رسیده است.

ادامه خبر
14 فروردين

آغاز واکسیناسیون پاکبانان قشم علیه کرونا

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز واکسیناسیون پاکبانان واحد خدمات شهری این شرکت علیه ویروس کرونا خبر داد.

ادامه خبر
13 فروردين

حفظ سلامت مردم، نقطه ثقل فعالیت های ستاد خدمات سفر قشم

آخرین نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم به ریاست کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم با هدف جمع بندی فعالیت های کمیته های این ستاد و تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات اعضای این کمیته ها شامگاه پنجشنبه 12 فروردین 1400 در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
12 فروردين

شهر قشم گلباران شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از گلباران شهر قشم با یک فروند هواپیمای گردشگری همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

ادامه خبر
12 فروردين

تشکیل جمهوری اسلامی تجلی اراده ملی و پشتوانه دینی ملت ایران بود

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک این روز به ملت ایران و بویژه مردم شریف جزیره قشم از آن به عنوان تجلی اراده ملی و پشتوانه دینی ملت ایران نام برد.

ادامه خبر
11 فروردين

دیدار نوروزی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با جمعی از معتمدین شهر قشم

به مناسبت سال نو و فرا رسیدن عید باستانی نوروز و ایام شعبانیه، جمعی از معتمدین شهر قشم با کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و با تبریک سال جدید و انتصاب وی به این سمت، برخی چالش های پیش روی جزیره را مطرح کردند.

ادامه خبر
1249 - 1260 of 1456

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد