گزارش تصویری

19 مهر

برگزاری همایش پدل برد سواران قشم به مناسبت هفته گردشگری

همایش پدل برد سواران قشم به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
19 مهر

بهره برداری از کشتی تفریحی وبادبانی بوم بابو

کشتی بادبانی بوم بابو با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز از هفته گردشگری راهی نخستین سفر گردشگری خود شد.

ادامه خبر
18 مهر

ژئوسایت دره ستاره ها؛ هنرمایی باد و خاک

ژئوسایت دره ستاره ها به عنوان یکی از ژئوسایت های اصلی ژئوپارک جهانی قشم در مسیر ساحل جنوبی در فاصله 15 کیلومتری شهر قشم واقع شده است.

ادامه خبر
17 مهر

افتتاح محصولات محلی و صنایع دستی جزیره قشم

در اولین روز هفته گردشگری موزه محصولات محلی و صنایع دستی جزیره قشم با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات سازمان در محل موزه ژئوپارک جهانی قشم افتتاح و آماده بازدید علاقه مندان شد.

ادامه خبر
17 مهر

افتتاح و به بهره برداری فرهنگ سرای جزیره قشم

فرهنگ سرای جزیره قشم با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مقامات سازمان و شهرستان قشم و جمع زیادی از جوانان و نوجوانان هنرمند جزیره در محل باغ گیاه شناسی قشم در در اولین روز هفته گردشگری افتتاح و به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
17 مهر

آیین صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا

آیین صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ناجا با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم, شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم، سرهنگ مجتبی راست خدیو فرمانده انتظامی شهرستان قشم و جمعی از فرماندهان نظامی، انتظامی و امنیتی و مقامات سازمان و مسوولان شهرستانی صبح شنبه در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قشم برگزار شد.

ادامه خبر
17 مهر

استفاده از ظرفیت دانشجویان خارجی دانشگاه جامعه المصطفی قشم برای معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره

استفاده از ظرفیت دانشجویان خارجی دانشگاه جامعه المصطفی قشم برای معرفی ظرفیت های گردشگری جزیره رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نقش علمی و آموزشی جامعه المصطفی در حوزه ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در جهان امروز، بسیار ارزنده و دارای اهمیت است.

ادامه خبر
12 مهر

برگزاری یادواره فرماندهان شهید و شهدای شهرستان قشم

یادواره فرماندهان شهید دفاع مقدس و شهدای شهرستان قشم با حضور دکتر علی درویش پور ر ییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان سرهنگ حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و برخی از مسئولان اجرایی این شهرستان برگزار شد

ادامه خبر
12 مهر

لزوم استفاده از ظرفیت های شهر تاریخی لافت در جذب گردشگر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر لافت بر لزوم استفاده از ظرفیت های تاریخی و ساحلی شهر لافت در جذب گردشگر تاکید کرد

ادامه خبر
12 مهر

فیلم برداری بخش دوم سریال سلمان فارسی به زودی در قشم

دکتر علی درویش پور رئیس هیئت مدیر ه و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار استاد میرباقری کارگردان سریال سلمان فارسی با وی از این هنرمند برجسته کشورمان بعنوان یک شخصیت ملی یاد کرد و گفت: بسیار خوشحال هستیم که بخشی از لوکیشن این سریال ملی در جزیره قشم تصویربرداری می شود. ⏮️ کار فیلم برداری بخش دوم سریال سلمان فارسی در قشم به زودی آغاز می شود

ادامه خبر
10 مهر

مراسم یادواره شهدای گمنام و نیروی دریایی سپاه شهرستان قشم

حضور دکتر علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم یادواره شهدای گمنام و نیروی دریایی سپاه شهرستان قشم به همراه سردار عباس غلامشاهی، فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران، سرهنگ میرشکاری، فرمانده ناوتیپ و جمعی از معاونان و مدیران سازمان و مسوولان اجرایی شهرستان

ادامه خبر
10 مهر

تجلیل از آتش نشانان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز اتش نشانی و ایمنی

به مناسبت روز اتش نشانی و ایمنی با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد ⭕ تجلیل از آتش نشانان منطقه آزاد قشم آیین بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی و تجلیل از آتش نشانان با حضور علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان، مدیران و پرسنل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی این سازمان برگزار شد.

ادامه خبر
61 - 72 of 125

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد