گزارش تصویری

4 آبان

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت نفت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، از این نمایشگاه بازدید کرد.

ادامه خبر
4 آبان

بازدید دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم

دکتر سعید محمد، مشاور رببس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی ایران در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
4 آبان

آغاز به کار نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور آغاز به کار کرد و سرمایه گذاران حوزه نفت و انرژی در نخستین روز از این نمایشگاه از غرفه منطقه آزاد قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
4 آبان

آغاز همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور

همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور آغاز شد.

ادامه خبر
3 آبان

برگزاری رویداد شبهای فرهنگی قشم در تهران

رویداد شب های فرهنگی قشم در تهران برگزار شد.

ادامه خبر
1 آبان

باشگاه بدنسازی زنانه رکورد افتتاح شد

همزمان با هفته تربیت بدنی با حضور دکتر علی درویش پور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و سرهنگ امیری کیا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم باشگاه بدنسازی زنانه رکورد افتتاح شد ???? این باشگاه در فضایی به مساحت 450 مترمربع با جدیدترین تجهیزات ورزشی به علاقه مندان ارائه خدمات خواهد کرد.

ادامه خبر
1 آبان

ستاد سفر سازمان منطقه آزاد قشم

ستاد سفر سازمان منطقه آزاد قشم با حضور علی درویش پور، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل جلسه داد

ادامه خبر
1 آبان

مراسم شب فرهنگی در روستای برکه خلف

بازدید مهدی زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مراسم شب فرهنگی در روستای برکه خلف

ادامه خبر
1 آبان

مسابقات شتر دوانی و اسب دوانی به میزبانی روستای گورزین

بازدید علی درویش پور، ربیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از مراحل برگزاری مسابقات شتر دوانی و اسب دوانی به میزبانی روستای گورزین

ادامه خبر
30 مهر

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با شرکت در نماز جمعه این هفته اهل سنت قشم برای نمازگزاران سخنرانی کرد.

علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با شرکت در نماز جمعه این هفته اهل سنت قشم برای نمازگزاران سخنرانی کرد.

ادامه خبر
30 مهر

دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)

جلسه دیدار علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم با سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان و جمعی از مشاوران، معاونان و مدیران سازمان و شهرستان قشم در حال برگزاری است.

ادامه خبر
30 مهر

دیدار مهدی دوستی، استاندار هرمزگان با علی درویش پور، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

دیدار مهدی دوستی، استاندار هرمزگان با علی درویش پور، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان

ادامه خبر
37 - 48 of 125

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد