\ اخبار ویروس کرونا

اخبار ویروس کرونا

17 اسفند

پلمپ سه واحد متخلف در قشم

مدیر خدمات شهری، روستایی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از شناسایی و پلمپ سه واحد صنفی که در زمینه احتکار و گرانفروشی کالای پزشکی اقدام کرده بودند، خبر داد.

ادامه خبر
17 اسفند

معافیت گمرکی برای واردات اقلام مورد نیاز جهت پیشگیری از کروناویروس

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تمامی مواد اولیه مورد نیاز در تولید محصولات مرتبط با ویروس کرونا از جمله مواد اولیه محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده، ضمن موافقت با حمل یکسره، به صورت شبانه روزی و در نهایت سرعت در انجام تشریفات گمرکی ترخیص می شود.

ادامه خبر
15 اسفند

صدور مجوز تولید محصولات بهداشتی در یک هفته

سرپرست اداره کل استاندارد غذا، دارو و استاندارد قشم از آمادگی این اداره برای صدور مجوز تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده در کمتر از یک هفته کاری در راستای سرعت بخشی به روند مبارزه با کروناویروس خبر داد.

ادامه خبر
15 اسفند

ضد عفونی گسترده لافت و پل برای مقابله با کرونا ویروس

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از عملیات گسترده ضد عفونی محوطه اسکله بنادر لافت و پل با همکاری نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
13 اسفند

ادامه عملیات ضدعفونی وسایل نقلیه عمومی و تاکسی های قشم/1000 ماسک بین رانندگان تاکسی توزیع شد

سرپرست اداره حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم از توزیع 1000 عدد ماسک میان رانندگان تاکسی و انجام عملیات ضد عفونی وسایل حمل و نقل عمومی فعال در شهر قشم خبر داد.

ادامه خبر
12 اسفند

روستاهای جزیره ضد عفونی می شوند

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تمام روستاهای جزیره قشم از طریق دهیاران و شوراهای اسلامی در برابر ویروس کرونا، ضدعفنی می شود.

ادامه خبر
12 اسفند

ضدعفونی گمرک و محوطه اسکله بهمن

مدیر توسعه تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از عملیات گسترده ضد عفونی محوطه گمرک و اسکله بهمن شهر قشم با همکاری نیروهای خدمات شهری این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
12 اسفند

ضدعفونی روزانه تمامی مجتمع های تجاری درگهان و حومه

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از ادامه نهضت پاکسازی محیطی برای شکست کرونا با ضدعفونی کردن روزانه تمامی مجتمع های تجاری و معابر و کوچه های شهر درگهان و روستاهای حومه خبر داد.

ادامه خبر
12 اسفند

ترخیص بیش از نیمی از بیماران مشکوک به کرونا در قشم/هر سه بیمار مثبت کرونا در قشم بهبود یافتند

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: بیش از نیمی از بیماران مشکوک به کرونا ویروس از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم ترخیص شدند.

ادامه خبر
12 اسفند

تامین محلول ضدعفونی کننده مورد نیاز سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات قشم از تامین محلول ضدعفونی کننده مورد نیاز سازمان منطقه آزاد قشم جهت پاکسازی معابر، مجتمع ها و مراکز پرتردد در سطح جزیره خبر داد.

ادامه خبر
73 - 82 of 82

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد