\ اخبار ویروس کرونا

اخبار ویروس کرونا

25 اسفند

اقدامات مثبت منطقه آزاد قشم در مقابله با شیوع ویروس کرونا

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 600هزار ماسک معمولی(سه لایه کشی) برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از سوی سازمان منطقه آزاد قشم خریداری و وارد جزیره شده است.

ادامه خبر
25 اسفند

ارائه پیشنهاد محدودیت پروازها به مقصد قشم

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از ارائه پیشنهاد محدودیت در پروازهای قشم به ستاد ملی مقابله با کرونا با هدف پیشگیری از گسترش ویروس کرونا خبر داد.

ادامه خبر
25 اسفند

تولید 10 هزار کیت تشخیص کرونا در قشم / کاهش زمان مراحل کشت و تشخیص کروناویروس در جزیره

مدیر مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم گفت: فناوری تولید کیت تشخیص کرونا با همکاری شرکت سلامت الکترونیک برکت بومی سازی شده و این مجموعه در فاز نخست توان تولید 10 هزار کیت در ماه را دارد.

ادامه خبر
24 اسفند

بسیج اماکن اقامتی قشم برای حمایت از ستاد بحران کرونا / اختصاص 500 تخت به نقاهتگاه بیماران کرونایی در قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از پیوستن اماکن اقامتی قشم به امکانات بهداشت و درمان شهرستان، به عنوان نقاهتگاه برای نگهداری و ارایه خدمات ویژه به بیماران احتمالی و‌یا بهبودیافته در راستای تامین امنیت سلامت و عمل به مسوولیت های اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
24 اسفند

تشریح اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا در قشم

نشست خبری اطلاع رسانی پیرامون اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا در جزیره قشم با حضور سخنگوی ستاد کرونای شهرستان و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و تعدادی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با حضور بیش از 20 نفر از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی قشم برگزار شد.

ادامه خبر
24 اسفند

الزامات توسعه فضای بستری در بیمارستان پیامبراعظم(ص) قشم بررسی شد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن بازدید از فضای بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان پیامبر اعظم (ص)، دستور بررسی امکان توسعه فضای این بیمارستان باهدف افزایش خدمات به بیماران احتمالی در هفته های آتی را صادر کرد.

ادامه خبر
24 اسفند

تمدید مهلت پلمب دفاتر تجاری سال 98 تا اردیبهشت سال آینده

مدیر اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد قشم از تمدید مهلت پلمب دفاتر تجاری سال 1399 شرکت های این منطقه تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

ادامه خبر
21 اسفند

آمادگی کامل برای ضدعفونی تمام روستاهای جزیره و آموزش گروه‌های داوطلب

رییس اداره آتش نشاني و خدمات ايمني مديريت امورشهري و روستايي سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی کامل نیروهای این مجموعه برای آموزش نیروهای داوطلب و انجام عملیات ضدعفونی و پاکسازی معابر در تمامی شهرها و روستاهای جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
21 اسفند

الکترونیکی شدن ثبت نام و تمدید کارت شهروندی قشم

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از الکترونیکی شدن مراحل ثبت نام و تمدید کارت شهروندی قشم با هدف کاهش مراجعات حضوری برای کنترل بهتر و مقابله با شیوع ویروس کرونا در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
20 اسفند

تامین سلامت سرمایه های انسانی، اولویت نخست منطقه آزاد قشم

چهارمین جلسه شورای سلامت منطقه آزاد قشم با موضوع پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و با محوریت ارایه راهکارهای بهتر برای تامین سلامت سرمایه های انسانی این منطقه برگزار شد.

ادامه خبر
19 اسفند

مردم نگران ارزاق عمومی نباشند

رییس اصناف مدیریت امور شهری ، روستایی و اصناف سازمان‌ منطقه آزاد قشم گفت: محدود سازی تردد خودرویی در مسیر اسکله های لافت و‌ پهل هیچ ارتباطی به وسایل حمل مواد غذایی ندارد و‌ مردم‌ نگران تهیه ارزاق عمومی نباشند.

ادامه خبر
19 اسفند

متانول ماده مناسبی برای ضدعفونی کردن نیست

سرپرست اداره کل استاندارد غذا، دارو و استاندارد قشم گفت: متانول یا الکل صنعتی ماده ضدعفونی کننده و مناسبی جهت پیشگیری از کروناویروس نیست.

ادامه خبر
61 - 72 of 82

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد